2020. 10. 24. - 22:42
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Dragon Age: Inquistion
-> Dragon Age: Inquisit...
-> Dragon's Dogma Dark ...
-> Two worlds 2/2worlds.hu
-> Overlord II
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a követke... [1007]
-> GTA 4 magyarítás [645]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Dragon Age: Inqui... [411]
-> Divinity Original... [410]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Tintahal Műhely - kreatív, játékos, művészeti workshopok

Felhasználók
-> Online vendégek: 3

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,099
-> Legújabb tag: Zaki

végigjátszás
LukacsLorant
Tiszteletem!!!Sziasztok.
Nem tud valaki véletlenül egy végigjátszást a divinity ego draconishoz?
Sajna ha letöltöm a magyarosítást nem indul el a játék.A patch-re meg azt nem az angol szöveghez van és nem futtatja.Angol nyelven meg elakadok az erődben amikor a szobrok nevét kellenne megtudni. Esdeklem segítsetek egy végigjátszással.Mozgássérült vagyok és ez az egyetlen szórakozásom.
email címem: előre is köszönöm.

Ardea
Ugye nem kell megint leírnunk részletesen, hogyan és mit kell telepíteni ahhoz, hogy minden mindenhez passzoljon? Ha megkérlek szépen téged, akkor átfutod a Divininty 2: Ego Draconis témát itt alant? Abban le van írva. És akkor magyarul játszhatod.

Mellesleg ez itt egy nagyon jó végigjátszás:
http://guides.gam...odraconis/
csak angolul van. Ha minden igaz, majd ha lesz időm, akkor ezt lefordítom és kiegészítem rengeteg titkos hellyel/dologgal, ami ebben nem jelenik meg. Smile

www.2worlds.hu
kaszas1992
üdv. lenne 2 kérdésem az első hogy ahol kezdjük a játékot abban a városban ahol csak 1x lehet ott lenni még a legelején ott a ház mellet van egy zárt láda annak hól van a kulcsa, a másik kérdésem a bandita táborban a két rácsos ajtónak a kulcsát sem találtam meg, segítene valaki benne ? előre is köszönöm Wink

Oni
Szia!

Az első kérdésedre tudom a választ: a ládának nincsen kulcsa, ellenben a kiképző területen a szikla tetején találsz egy cuccost (már nem emlékszem, hogy ital, vagy scroll) és az által kaphatsz egy képesség pontot, amit a zártörésre költve máris nyitható a láda. A bandita táborban lévő ajtókra már nem emlékszem, sorry Smile

kaszas1992
aha vágom köszi Wink (jó ezt is tudni XD), de én nem arra a ládára gondolok van egy másik amit csak kulccsal lehet kinyitni a másik oldalon a ház és a fal között bokorral van eltakarva

leonxm
Kicsit meg flexeled a tetejét azt ki se kell nyitni

Oni
Ja igen... ha jól emlékszem a kapuban ácsorgó jóember elméjében kell kotorászni egy kicsit, és kinyögi hol a kulcs...

kaszas1992
üdv. valaki tudna segíteni hogy hol lehet a bandita táborban megtalálni a két rács kulcsát ?

Ardea
kaszas1992 írta:
üdv. valaki tudna segíteni hogy hol lehet a bandita táborban megtalálni a két rács kulcsát ?

Olvass bele Ragnar gondolataiba. Azt hiszem, csak akkor jelenik meg a kulcs ott, ahol kell.
Vagyis: a sárkányszobor fején. (Ez az a sárkány szobor, ami a Végzet temploma után és a tüzes partú folyó előtt van a nagy hodályban. Amire létrákon mászol fel. Fent van a tetején, mielőtt az utolsó létrán felmászol.)

www.2worlds.hu
kaszas1992
aha értem nagyon köszi Wink

kaszas1992
és azt az embert hól lehet megtalálni ? mert én sehol nem találom

Ardea
kaszas1992 írta:

Ő adja azt a küldetést a bandita táborban, hogy menj erősítésnek a csapatához, akik néhány kereskedőt akarnak kirabolni a Lovis tornya felé vezető úton. A templomhoz közelebbi sátorban ácsorog.

www.2worlds.hu
gabor86
Sziasztok!Tudna nekem segítenei valaki hogy hol keresem a sárkány kelyhét és valami növényt amivel ki tudok szabaditani egy sárkánylovagos faszit aki levan zárva egy gödörben!!Ez Orobas Fjords-n található egy sárkány városban!!
Aki járt már ott az tudja hogy miről beszélek

Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv GabiSmile

kaszas1992
Ardea írta:
kaszas1992 írta:

Ő adja azt a küldetést a bandita táborban, hogy menj erősítésnek a csapatához, akik néhány kereskedőt akarnak kirabolni a Lovis tornya felé vezető úton. A templomhoz közelebbi sátorban ácsorog.

hát akkor ez már felejtős Sad

Ardea
gabor86: Nos: a Sárkány kelyhe az Aleroth kikötője utáni kiképzőtáborban van. Tilian ad egy kulcsot egy ládához, amiben benne van. Cserébe odaadhatod neki Arben kardját. Vagy olvass bele a gondolataiba és felmerül egy másik lehetőség is. Wink

Drudanae-t pedig Magas Csarnokban vásárolhatsz Nicolasnál, miután elintézted Mundust. Illetve ha beleolvasol a gondolataiba, akkor máshonnan is megszerezheted a növényt, ha nem akarsz pénzt költeni rá - de küldetésként jelenik meg, miután rákérdeztél, úgyhogy xp-ért érdemes.Wink
Szerkesztette: Ardea - 2010-11-05 - 18:12

www.2worlds.hu
Stampedlee
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy a bandita tábortól keletre lévő bányánál a Williams céhmester megmentését hogy a manóba kell megcsinálni?! Ez a kecseg mindig előre rohan és rögtön megölik. Húszas szintnél tartok és a Sentinel szigeten megcsináltam mindent. Már mennék Laikent kinyírni, csak ez az egy küldetés maradt a völgyből.
Köszönöm!
Sikerült!!!! Tűzfallal kinyírtam mindenkit.
Tudja valaki hogy hol van a titkos bejárat a szentélybe?
A goblin törzs mögött semmilyen ajtót nem találok.
Köszönöm
Szerkesztette: Stampedlee - 2010-11-06 - 18:24

Ardea
Nos, ez igen tiszteletreméltó eredmény!!! Grin Ugyanis ez a része úgy van megcsinálva - elméletileg -, hogy NE tudd kimenteni Williamset, csak amikor Damian már lerohanta a völgyet! Smile Úgyhogy ügyes vagy. De sajnos a Bányába úgyis csak majd később fogsz tudni bemenni, miután elfoglaltad a Csatatornyot. Akkor viszont simán meg fogod találni, ahogy előrehaladsz a burkok megsemmisítésével...

De azért ez nem volt kis teljesítményt, mert én már direkt ezért hülyére csíteltem a karaktert, de sima közelharccal egyszerűen nem lehetett leverni őket, mert kellett volna hozzá a magasabb szintre fejlesztett tudás... Smile Még egyszer gratulálok!

www.2worlds.hu
kaszas1992
tudna valaki segíteni, egy pár dolgot elhagytam és nem találtam meg hozzá a jelszót ill. kulcsot Sad
1. az első városban a templom mellet a pincének a kulcsa
2. a kovács házában a pincének a kulcsa
3. kápolna melletti szentély teleport jelszóját
4. tövis tornyánál a teleport jelszóját
5. akkor a negyedik tekercset, ezek vannak meg (ami szót mond a könyvből) : Scopgereord ; Gamol ; Miht
ezeket hagytam el sajnos, nagyon megköszönném ha valaki segítene megtalálni őket Wink

Stampedlee
Ardea!
Köszönöm szépen!
Akkor folytatom tovább a hentelést.Ezek szerint szerencsém volt.
Mégegyszer köszönöm szépen!
Szia-sziasztok!

Ardea
No, akkor vegyük sorra:
1. Én azt hiszem, hogy a leégett kápolna feletti Titkos átjáró kulcsa az az egyik goblin sámánnál lesz. Bár megmondom őszintén, ez nekem sosem volt kérdés, mert mire lepucoltam ezt a kis területet, mindig meglett a kulcsa, de sose néztem, honnan. Smile
2. Ha beleolvasol a kovács gondolataiba, akkor megtudod, hogy előző éccaka, amikor Danáva volt Tim istállójában, ott hagyta el. (Ez az a nyitott épület, amit a Fekete Vadkan és Locke szekere között van.)
3 és 4. ezek a teleportok Bellegar teleportjai! Ezekhez szorosan kapcsolódik az 5. kérdésed, ugyanis akkor kapod meg hozzájuk a jelszót, ha mind a négy tekercset megtaláltad (a szövegüket sosem néztem!) és elvitted Zixzaxhez, aki összeolvassa és kikövetkezteti neked a jelszót.
5. Linkelek ide egy térképet. Ezen a P betűk jelölik ezeknek a tekercseknek a helyét. Gondold át, hol nem kerested még. Smile
http://guides.gam...sp?ID=8142

No, hát akkor sok szerencsét! Wink

www.2worlds.hu
Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragons Dogma Dark Arisen
11%

Maffia III
50%

Elkészült:

Dragon Age: Inquisition GOTY