2021. 09. 24. - 05:44
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Kingdoms of Amalur: ...
-> Crysis 3
-> Dragon's Dogma Dark ...
-> Mi lesz a kvetkez ...
-> Maffia III
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a kvetke... [1022]
-> GTA 4 magyarts [645]
-> Dragon Age: Inqui... [448]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity Original... [410]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Tintahal Műhely - kreatív, játékos, művészeti workshopok

Felhasználók
-> Online vendégek: 2

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,108
-> Legújabb tag: athor0826

Fallout New Vegas
Hegi
rtem, ksznm.

Wiktor2270
Sziasztok kedved Forditok Grin A Kindom of Amalur Cool fordtsa nagyon komoly lett Grin Most a Fallout New Wegaszra fogtok koncentrlni ?Grin

Ardea
Valsznleg nagyot lendtene a FNV fordtsn, ha n is besegtenk, de n egyszer prbltam - nem ment. Az egsz vilg s stlus annyira tvol ll tlem, hogy kptelen vagyok vele jtszani, s emiatt a fordtsban sem tudok rszt venni.
Tlnk most nem is tudom, hogy segt-e John Angelnek vki, mivel j ideje 2 msik ris-projekten dolgoztak tbben is - erre nem sokra fny derl. Wink
gy aztn a FNV a maga tempjban fog folytatdni...

Wiktor2270
Mien 2 nagy projekten ? A Brotherhood s a Revelation ? Angel pedig 1 komoly emberke lehet ha egyedl csinlja !

Ardea
Igen, azokon. (Lehet, hogy nem olyan nagy, mert nem ismerem, csak az alapjn gondoltam, hogy nagy, mert rgta foglalkoznak vele.) Meg kzben mg vannak kisebb dolgok is tertken, csak mivel fogalmuk sincs, hogyan haladnak vele, ezrt nincs publiklva. n is csak "cseppekben" kapom az inft. Smile
Angelk pedig azt hiszem jelenleg hrman vannak, akik folyamatosan csinljk az FNV fordtst - legutbbi informciim alapjn...

Papa
Wow, ltom 90%-os lett a projekt, gratullok! Smile Kszi a munktokat, n biztos, hogy trelemmel megvrom a 100%-ot, addig nem jtszok a F:NV-vel! Smile

Hegi
90% *.* Mr csak egy kisebb ugrs a vge, amit (szerintem) mind nagyon vrunk. Hajr!!!

Wiktor2270
Sziasztok a 90 % ban mr benne vannak a prbeszdek normlisan ? Mrmint nem csak az magyar amit vlaszolhatunk hanem az NPC ik rszei is magyarok ?

palacsinta
Hogy mennyi Viktor? Nos kb ugyanannyi mint hrom vvel ezeltt. Az a vicc, hogy ez nem vicc... Nem vgom, hogy Jhonny fi mikppen ltja, de lltsval ellenttben a szvegek nem 65-70% - a van lefordtva hanem olyan 35-40%. Mr vegasban jrok s nem tlzok, ha azt mondom: nagyjbl minden harmadik NPC szvege magyar tbb... de inkbb... kevsb. Ez azrt is furcsa mert n nem ltok klnbsget a hrom vvel ezeltti verzi kztt. Ez egy. Kett, a fordts egy katasztrfa. A mondatoknak gyakran semmi rtelme. Utoljra taln a San Andreas magyartsa volt ilyen katasztroflis. Nem akarom bntani... rtem n... ingyen meg faxom... szp s j. De fura ez. Ha nem akarja csinlni akkor mirt nem mondja meg? Mert ez gy nem lesz j, ezt szerintem is ltja. A fordts magyartalan, a mondatok rtelmezhetetlenek gyakran. Szerintem nullrl jra kell indtani az egsz cuccot. Az a baj, hogy sokan bele se nztek a programba s gy vdik Jhonny fit de igazbl nincs mit vdeni az egszen. Sajnlom, de amit n eddig lttam az egszbl az kuka. Kivtelet taln a BOS szl fordtsa kpez. Az elg fogyaszthatra sikerlt. De ott is rengeteg az angol szveg.

palacsinta
Megnztem TCvel a magyarts fjlt s aki esetleg nem hiszi az tegye meg maga is. Simn ltni fogja, hogy nem hazudok, az egsz cumban szkvente tnik fel egy egy magyar mondat.
Sajnlom, de JhonAngel jobban tenn, ha inkbb jegeltetn az egszet. Vagy kezdje nullrl s adja ki mondjuk hrom ngy v mlva vagy passzolja t. Mert, ha esetleg mgis gy fogja kiadni az felr majd egy 9/11-l. Nylvn az a baj, hogy elkezdte darlni s ez a minsg rvsra ment. Nem is kicsit. Szval Jhon, ha megfogadsz egy teljesen barti jtancsot akkor inkbb hagyd az egszet a francba.

John Angel
A negatv vlemnyeket is elolvassuk, de amg nem lesz kiadva az 1.0-s verzi, addig felesleges az ilyen vdaskods. Remlem, hogy az 1.0-s kiadsrl is el fogod mondani a vlemnyedet.

palacsinta
Figyelj... ne legyen igazam. De ahhoz, hogy ez valahogy kinzzen... nos ahhoz kell mg legalbb egy v. De ezt neked kell a legkevsb magyarznom szerintem. Engem igazn nem zavar, hogy magyarts nlkl tolom, nagyjbl megrtem a szveget(br anyanyelvemen sokkal jobb lenne, ez tny). Viszont nem vagy fair azokkal szemben akik vrjk vrjk aztn sehol semmi.

palacsinta
https://www.youtu...AxZVZgpmI0

Wiktor2270
Htt lehet hogy tnyleg 90% s csak mg nem 1. valahnyas s majd annl a verizonl normlis bele kerl minden amit eddig megcsiltltak Grin Szerinted Jhonn ? Ez 1 tk j jtk meg rdemli hogy kapjon 1 normlis fordtst hogy mindenki foglakozn vele Pfft Mert gondolom nem mindenkinek van annyi angol tudsa hogy megrt a dolgokat benne Smile De ez 1 abszolt szubijektiv dolog . s Jhonn akkor az 1.0 sban benne lesz a 90 % magyarul ? Smile

palacsinta
Haver! Ha a 0.9-s prbeszdei 40%-ban vannak lefordtva akkor szerinted az 1.0-ban majd 90 lesz? Max az 1.9-ben Grin
Mondjuk nem rtem minek kell ilyen hlye flksz vagy inkbb negyed ksz verzikat kiadni.
De mindegy. Egy v mlva ugyanitt......

Ardea
Hmm... Ez furcsa. Itt az a gond, hogy minek kell kiadni bta verzit. A KoAR-nl meg az volt a baja sokaknak, hogy mirt nem adunk ki ilyen bta verzit. Smile
Ht ezrt nem szoktunk mi kiadni a "ksz" eltti verzit...

palacsinta
Ha mr kiadnak egy 0.9 verzit akkor legyen benne tbb mint a 0.7-ben... Huh annyi verzi, lassan kvetni sem lehet.
Minek kell kiadni olyat amiben kettvel tbb mondat van lefordtva mint az elzben? Ez JhonAngelnek ciki nem nekem vagy akrkinek. Azt meg felejtsk mr el, hogy "nem szabad megbntani mert ingyen csinlja". Ugyan mr, nem vods, hogy ilyenrt besrtdjn, ha meg mgis az legyen az baja. Sok szocilis(seglyszervezeti) munks is ingyen dolgozik mgse vannak eljulva...

Ardea
Mirt, MOST rtam n ilyet egy szval is?
A te hsz-eid mg a "kulturlt kritika" hatrain bell voltak. Remlem, ott is maradnak. Smile

Wiktor2270
s John Angel neked mi a vlemnyed ? v vgn akr kaphatunk egy 1.valahnyas tnyleg 90% s magyartst ?

John Angel
Wiktor2270 rta:
s John Angel neked mi a vlemnyed ? v vgn akr kaphatunk egy 1.valahnyas tnyleg 90% s magyartst ?

Nem tervezek mr sok verzit kiadni.
Taln, mg egy 0.9.5-s, de az 1.0-ban mr elvileg nem lesz angol szveg.
Annyit mondhatok, hogy karcsonyra van tervezve meglepets.Wink

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragons Dogma Dark Arisen
60%

Maffia III
60%

Elkészült:

The Esoterica: Hollow Earth

Dragon Age: Inquisition GOTY

Assassins Creed Chronicles