2021. 09. 24. - 05:11
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Kingdoms of Amalur: ...
-> Crysis 3
-> Dragon's Dogma Dark ...
-> Mi lesz a kvetkez ...
-> Maffia III
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a kvetke... [1022]
-> GTA 4 magyarts [645]
-> Dragon Age: Inqui... [448]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity Original... [410]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Tintahal Műhely - kreatív, játékos, művészeti workshopok

Felhasználók
-> Online vendégek: 1

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,108
-> Legújabb tag: athor0826

Venetica
Ardea
Egyelre LostProphet van a tmn, de valsznleg kicsit ksbb lesz majd segtsge is. Smile

crytek
A magyarts mkdni fog a nmet verzival is?

DeadKnight
dv.
J hogy ezt is fordtani fogjtok, eddig is j jtkok voltak tertken, s vannak jelenleg is, DE ( nem leszlsbl ) nem lesz sok? Lassan 10 jtkon dolgoztok mind elrt mr j kis szzalkot, de mr annyira megoszlik a kis csapat hogy lassan mindenki kt hrom projekten fog dolgozni egyedl, gy meg nagyon lassan fogtok elkszlni velk, fleg hogy j rszt rpg-krl van sz ahol amelyek nem a pr soros sztorikrl hresek. De ne legyen igazamSmile
Kitartst!

lostprophet
DeadKnight rta:
dv.
J hogy ezt is fordtani fogjtok, eddig is j jtkok voltak tertken, s vannak jelenleg is, DE ( nem leszlsbl ) nem lesz sok? Lassan 10 jtkon dolgoztok mind elrt mr j kis szzalkot, de mr annyira megoszlik a kis csapat hogy lassan mindenki kt hrom projekten fog dolgozni egyedl, gy meg nagyon lassan fogtok elkszlni velk, fleg hogy j rszt rpg-krl van sz ahol amelyek nem a pr soros sztorikrl hresek. De ne legyen igazamSmile
Kitartst!

Ht ne legyen, egyszeren bzz bennnkSmile

http://lostprophet.magyaritasok.hu
Juventino
Hali, kicsit tlzol, ha pontosak akarunk lenni akkor 4-5 munka van 7-8 emberre Smile de a mondandd lnyegvel sajnos egyet kell rtenem, ez mr bennnk is felmerlt korbban. Viszont egyelre nincs mit tenni ennek megvltozsra.

Juve

DeadKnight
Javtson ki valaki ha tvednk, de gy tudom lostprophet is becsatlakozott ide valamilyen szinten, s megnztem egsz pontosan 7 jtk van megkezdve.
Venetica, DD2, Resi5, Lionheart, Vampire:MB, Hard to be a god, Disciples 3
Ebbl 3 itt nincs feltntetve.

UI.: Mg egyszer hangslyozom nem srtsbl rom! Csak n speciel annak vagyok a hve hogy egyszerre 1 dolgot j csinlni ( nem esel ki a ritmusbl - ms egy rpgt fordtani aztn meg kzbe egy horrort, ergo hamarabb ksz lesz egy-egy projekt, s egyik sem hzdik el.Smile

Ardea
Csak tjul mondom, hogy LostProphet mr korbban is fordtott, s a magyartsok.hu-n van is neki egy kln zuga. Smile

Mivel j fordtnak tnik, Grin elhvtam a HUNostk Team-be, s csatlatkozott hozznk. gy most mr is tag, de ide azokat a projekteket tettk ki, amikben mi is rszt vesznk, vagy rszt kvnunk venni.

A projekt mennyisge valban sok, ami LostProphet vllt nyomja, de azrt is krt (s kapott) segtsget. Smile Errl szl a csapat munka.

Egybknt mindenki ltalban annyit vllal, amennyit br. Ha lesz egy olyan projekt, ami "igazi csapatmunkt" ignyel (ld. Risen ilyen volt), akkor ne aggdj, a csapat sszefog s jl mxik egytt. Smile Egyelre nincs ilyen projekt a lthatron.

DeadKnight
Rendben, akkor vrjuk a tovbbi projekteket trt karokkal, csak gy tovbbSmile

crytek
Nos elvileg tesztelve lett s a nmet verzihoz is j a magyarts!

lostprophet
crytek rta:
Nos elvileg tesztelve lett s a nmet verzihoz is j a magyarts!

gy igazSmile

Ardea
rok ide is egy kis jsgot, mert rgen volt mr ptyolgatva ez a topik.

Szval fordtjuk... n teljes gzzel, ami azt jelenti, hogy az eddig rm osztott fordtsi rszel kb. 2 nap mlva vgzek. Akkor megkrem Lostprophetet, hogy vgezznk mr egy kis szmtst, hogy mdosthassuk a Venetica llapotjelzjt a megfelel mrtkben.

Na, most akkor megyek is vissza fordtani.

lostprophet
rmmel jelentenm be, hogy elkszlt a Venetica fordtsa. Ma mg elkldm a kt tesztelnknek s belevetjk magunkat a hibakeressbeSmile

Ardea
Figy, arrl volt sz, hogy mieltt belebjunk a tesztelsbe, n mg t szeretnm olvasni az egsz szvegfjlt...

s azt is mondtad, hogy ezzel nem kell kapkodni. n igyekszem tolvasni, nem egy borzaszt hossz. Sztem a hten vgzek s akkor valban nekillhatunk a tesztelsnek...

lostprophet
Ardea rta:
Figy, arrl volt sz, hogy mieltt belebjunk a tesztelsbe, n mg t szeretnm olvasni az egsz szvegfjlt...

s azt is mondtad, hogy ezzel nem kell kapkodni. n igyekszem tolvasni, nem egy borzaszt hossz. Sztem a hten vgzek s akkor valban nekillhatunk a tesztelsnek...

Nem szmt hibakeressnek, amit te csinlsz?Pfft Akkor tnyleg nem rtemPfft

Ardea
De hibakeressnek igen. Smile
Csak ezt mg tesztels eltt akartam lezongorzni, hogy akkor mr jformn csak a szvegkrnyezetbe val illeszkedsre kelljen figyelni. Cool

lostprophet
A Veneticrl s egyb fordtsokrl mr tallhattok fent jtk kzben felvett videkat a YouTube-on.
Itt:
http://youtube.co...ettprofeta

Ardea
No, n is nekilltam a magyarts tesztnek.

Hamarosan teszek fel ide kpeket a Venetica galriba. Smile

Retek2010
lenne egy technikai krdsem!
a Venecita -ban melyik fjl kezeli a kpernyfelbontst?? ,mert t kellene lltanom 1024*768 -rl 800*600 -ra (termszetesen a jtkon kvl!) mert a monitorom most csak annyit br!!???
krlek, segtsetek!Grin

Retek2010
lgyszi segtetek mr!!Shock

Ardea
No krlek szpen tessk:

C:\Documents and Settings\sajtfelhasznlneved\Dokumentumok\Venetica\settings-user.ini

Ebben megtallod a megfelel sort.

A biztonsg n szoktam kszteni egy biztonsgi msolatot a fjlokrl egy msik knyvtrba, mieltt belenylok. Wink

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragons Dogma Dark Arisen
60%

Maffia III
60%

Elkészült:

The Esoterica: Hollow Earth

Dragon Age: Inquisition GOTY

Assassins Creed Chronicles

Crysis 3