2020. 09. 25. - 15:52
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Dragon's Dogma Dark ...
-> Dragon Age: Inquistion
-> Overlord II
-> Two worlds 2/2worlds.hu
-> Kingdoms of Amalur: ...
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a követke... [1007]
-> GTA 4 magyarítás [645]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity Original... [410]
-> Divinity 2: Ego D... [342]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Tintahal Műhely - kreatív, játékos, művészeti workshopok

Felhasználók
-> Online vendégek: 2

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,088
-> Legújabb tag: kisgorilla

Divinity 2: Ego Draconis
pointer
Hogy haladtok?Grin

Ardea
Lassan. Grin
Lassabban, mint szeretnénk. De szeretnénk szép és jó magyarítást kiadni. Smile

www.2worlds.hu
lostprophet
Vanellyna írta:
Teszteltem, megy a game. Szal' nálam okés a tapasz.
Már csak a magyar szöveg hiányzik! Wink
Imádok írni......
Szóval lett egy kis gáz, mert újra elindítottam a játékot. A frissítés okés. A hivatalos oldalról leszedve is jó! De kell a VITALITY vagy másfajta 1.03-as crack! És ez nem minden....
Elindítva jónak találtam, mert volt kép, a videó bejátszás ment. De ezután csak a keret volt látható és maga a game nem. Szóval NO karakter és semmi egyéb. Angry
Ha nálatok is ilyen csak akkor fontos......
A RELOADED verzióban van egy rld.dll file. FONTOS....frissítés után felül kell írni a VITALITY crack exe file-t és mellé bemásolni a RELOADED verzióban található dll file-t! CSAK így lesz kép ezután. TÖKÉLY! Már semmi gáz. Lehet nálam az ATI driver bezavart vagy valami más.....
FULL garf-on nagyon állat. Persze Win 7 x64 op. rendszeren. Pfft

ÜDV!

A RELOADED exéjét semmilyen formában nem kell használni (se a rld.dll fájlt).
Felrakod játékot, rá a 406 megás patchet majd a ViTALiTY féle cracket. Ennyi. Semmi más nem kell.

http://lostprophet.magyaritasok.hu
Bubu74
Jó Jó de mikor a viharba lesz kész a fordítás mert már kezdem feladni még jó , hogy a Gothic 4 magyar felirattal jelenik meg na még azt lenne nehéz kivárni.
Szerkesztette: Bubu74 - 2010-10-05 - 20:34

Vanellyna
Nálam nem volt kép...ennyi. Ezért raktam mellé a dll file-t. A RELOADED exe-t nem írtam, hogy kell. Nyilván akkor nem lenne jó és ismét csak 1.0 verzió lenne. Hiába a frissítés. De megy másfajta crack file-al is.......
Mint írtam, de ismét írom, lehet csak a driver szarakodott és ezért nem volt látható csak a keret. És ahány konfig, annyi baromság, meg hibaüzenet.
Még a monitor típúsa is bezavar egy ATI driver pack-ba. Ha CRT, akkor már nem lehet újat telepíteni....

ÜDV!
Szerkesztette: Vanellyna - 2010-10-06 - 06:01

Ardea
Bubu74 írta:
Jó Jó de mikor a viharba lesz kész a fordítás mert már kezdem feladni még jó , hogy a Gothic 4 magyar felirattal jelenik meg na még azt lenne nehéz kivárni.

Nos: nyugodtan játszhatsz angolul is a játékkal.
Vagy ha nincs türelmed kivárni, míg mi elkészülünk vele, akár le is fordíthatod... Nem kötelező pont a mi magyarításunkat megvárni.

Kicsit fárasztó állandóan az ilyen sürgetéseket hallgatni/olvasni, amikor az embernek már a magánéletébe is befolyik ez a dolog (amit egyébként szívesen és önként csinálunk...) és néha a "másik fél" elhanyagolódik azért, hogy a játékosoknak jó legyen! Frown

www.2worlds.hu
lostprophet
Vanellyna írta:
Nálam nem volt kép...ennyi. Ezért raktam mellé a dll file-t. A RELOADED exe-t nem írtam, hogy kell. Nyilván akkor nem lenne jó és ismét csak 1.0 verzió lenne. Hiába a frissítés. De megy másfajta crack file-al is.......
Mint írtam, de ismét írom, lehet csak a driver szarakodott és ezért nem volt látható csak a keret. És ahány konfig, annyi baromság, meg hibaüzenet.
Még a monitor típúsa is bezavar egy ATI driver pack-ba. Ha CRT, akkor már nem lehet újat telepíteni....

ÜDV!

Nekem is CRT-m van és mellé ATI (AGP-s HD3850)Smile

Bubu74 írta:

Dolgozunk rajta, de ahogy már mondtam, felőlem kidobhatjuk hibákkal együtt is, de akkor meg ne jöjjön a nép panaszkodni, hogy "itt egy hiba, ott egy hiba, hogy adhattátok így ki".
Szerkesztette: lostprophet - 2010-10-06 - 09:49

Ardea
Engem nem vinne rá a lélek, hogy egy teszteletlen, javítatlan verziót adjak ki a kezemből. Irtózom a félkész dolgoktól...

www.2worlds.hu
juhfej
Nem akarunk sürgetni a világért se várunk ameddig kész nem lesz de mégis kb mikor lesz mindenki számára elérhető verzió?

Ezredes
Csak csináljátok nyugodtan,kész lesz amikor kész lesz.

Bubu74
Bocs de nem kell egyből nekem esni nem vagyok már taknyos gyerek akit kikel oktatni ha sértő volt amit írtam sajnálom Frown .

Ardea
Bubu74 írta:
Bocs de nem kell egyből nekem esni nem vagyok már taknyos gyerek akit kikel oktatni ha sértő volt amit írtam sajnálom Frown .

Nem kioktatás volt. Hanem fokozott idegállapotú válasz. Smile

Igyekszünk a fordítással. Most több dolgunk van, mint mikor a Risent nyomtuk. Azt azért több (3-4) ember csinálta és ott több (2-4) ember segített a tesztelésben és lektorálásban.
Ezt is eredetileg egy olyan ember indította el, aki kb. 1 mondatot fordított az egészből, osztán jól ránk hagyta az egészet. Ezért vettük ki a nevét a fordítók közül.

www.2worlds.hu
pointer
Nah melyiket kapjuk elöb kézhez az uj gothicot vagy a Divinityt,
melyikel gamelünk elöb, kinyeri a versenyt? Grin

Ardea
Kiegészítem előző hozzászólásomat... Smile

Most tényleg több dolgunk van. Viszont már 4-en teszteljük. Smile

pointer: Én hajlamos vagy a versenyre, de olyanban nem veszek részt, ahol nem vagyok biztos a győzelmemben. Grin

www.2worlds.hu
Killgun
Utálom a várakozást de megéri a képek alapján főleg mivel rpg Grin

Killgun
csak most veszem észre és én kíváncsi ember vagyok(Grin) szóval:a resident evil 5 alá aszt írtátok tesztelés/hibajavítás a divinity 2 jéhez meg hogy 95% de ahogy olvasom a kommenteket meg a magyaritasok.hu forum át aszt veszem ki,hogy aszt is tesztelitek....tudom hogy igazából teljesen mindegy de mint már írtam kíváncsinak születtem Smile

lostprophet
Killgun írta:
csak most veszem észre és én kíváncsi ember vagyok(Grin) szóval:a resident evil 5 alá aszt írtátok tesztelés/hibajavítás a divinity 2 jéhez meg hogy 95% de ahogy olvasom a kommenteket meg a magyaritasok.hu forum át aszt veszem ki,hogy aszt is tesztelitek....tudom hogy igazából teljesen mindegy de mint már írtam kíváncsinak születtem Smile

Tudtommal se én, se Ardea nem teszteljük a Resident Evil 5-öt.

Egyébként töltöttem fel 5 új képet az Örszem-szigeti kalandozásokról a Galériába.
Szerkesztette: lostprophet - 2010-10-08 - 17:53

konyak
Killgun írta:

Mivel a HunosítókTeam egy csapat, egy csapat pedig több tagból áll, így vannak olyan projektek, amit vagy csak egy ember, vagy két-három csapattag végez, egymástól függetlenül.
A Divinity 2-őt tudtommal 3-an fordították, most jelen pillanatban 2 csapattag és 2 külsős segítség teszteli.
A Resident Evil 5-öt Oni és Owen_ex kollega fordította és teszteli, amibe én is besegítek, mi nem vettünk részt a Divinity 2 projektben.
Közben továbbra is folyik a maradék csapattagokkal és pár külsős segítséggel a Grand Theft Autó 4 két DLC-jének a fordítása.
Juventino egymaga a Lionhearttal küzd.
Egyszóval többen többfélét egyszerre csinálunk.

Ardea
Még egy megjegyzés a 95%-hoz: mi úgy döntöttünk, hogy a 100%-ba beleszámít a tesztelés is. Így szoktuk általában. Csak az olyan nagyon - és régen - várt magyarításoknál teszünk kivételt (mint csapat), mint pl. a GTA IV és most a Resident Evil.

De hogy még jobban örömködhessetek, én is feltoltam még vagy 12 képet a magyarításból. Grin Jó étvágyat!
(Figyelem! Aki még nem játszott a játékkal, azok számára néhány kép spoiler - vagy épp segítség - lehet!)

www.2worlds.hu
Killgun
jók a képek Grin

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragons Dogma Dark Arisen
11%

Dragon Age: Inquisition GOTY
tesztelés alatt

Maffia III
50%