2020. 10. 24. - 21:55
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Dragon Age: Inquistion
-> Dragon Age: Inquisit...
-> Dragon's Dogma Dark ...
-> Two worlds 2/2worlds.hu
-> Overlord II
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a követke... [1007]
-> GTA 4 magyarítás [645]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Dragon Age: Inqui... [411]
-> Divinity Original... [410]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Tintahal Műhely - kreatív, játékos, művészeti workshopok

Felhasználók
-> Online vendégek: 1

-> Online tagok: 1
atlantis

-> Regisztráltak: 5,099
-> Legújabb tag: Zaki

Divinity 2: Ego Draconis
Sunami
Sziasztok!
Ne haragudjatok,de a játékban egy küldetéssel kapcsolatban lenne kérdésem,remélem tudtok majd választ adniSmile
Amikor Lovis nagyúrt kell megtalálni.Feljutottam már a toronyba,és meg is szereztem Lovis Látókövét,utána mit kell csinálni?Shock
Mikor megvizsgálom a követ,akkor elvisz egy kriptába,ahol valamilyen régi csatlósa ki akar nyírni..és hát,ahoz még én túl gyenge vagyok,meg nem is értem,mert egy végigjátszásban olvastam erről,és ilyenről ott szó sem volt..szóval akkor most meg kéne ölnöm,vagy mit csinálnom? légyszi ha tudjátok a választ írjatok!!Smile

Ardea
Hát kérlek szépen, ennek a Látóköves dolognak kétféle megoldása van. Az egyik az, ha alaposan belenézel és levisz Lovis tornyának aljába, azaz a kínzókamrába, ahol Lovis egy régi ellensége él szellemként. Ez a megoldás azért jobb, mint a másik, mert ha az ő gondolataiba beleolvasol, akkor kapsz egy képességpontot (vagy tul.pontot?), illetve szépen végig lehet kapcsolgatni a két állványt meg a kapcsolót és lehet választani egy fáintos fegyvert...

A másik megoldás pedig az, ha visszaviszed a követ az atyának és odaadod neki úgy, hogy nem nézel bele. Abban az esetben ha legközelebb visszamész, az örök tévelygő férfiú fogad téged és mondja, hogy az atya üzenetet hagyott, hogy elindul a Látókő által mutatott helyre. Ha ekkor utána mész a kínzókamrába, őt holtan találod ott és ugyanúgy meg kell majd küzdeni a szellemmel... Asszem ekkor is végig lehet tolni ezt a kis "játékot", hogy megkapd a fegyvert.

Neveket most azért nem írtam, mert már elfelejtettem. Smile

www.2worlds.hu
Ardea
És ami még fonti: az első lépést már megtettem, hogy elkészítsem a térképeket, megvannak a dizájn-elemek hozzájuk.

Mivel a végigjátszás már készen van, csak a térképek hiányoznak, így egy lépéssel közelebb jutottam hozzá, hogy elküldjem LostProphetnek.

Ha tippelnem kellene, legkésőbb április végére meglesznek a Divinity 2 térképek, s ezzel együtt a végigjátszás is. És aztán reméljük, hogy Lostprophet siet a kirakással. Smile

www.2worlds.hu
lostprophet
Ardea írta:
És ami még fonti: az első lépést már megtettem, hogy elkészítsem a térképeket, megvannak a dizájn-elemek hozzájuk.

Mivel a végigjátszás már készen van, csak a térképek hiányoznak, így egy lépéssel közelebb jutottam hozzá, hogy elküldjem LostProphetnek.

Ha tippelnem kellene, legkésőbb április végére meglesznek a Divinity 2 térképek, s ezzel együtt a végigjátszás is. És aztán reméljük, hogy Lostprophet siet a kirakással. Smile

Rajtam ne múljonWink

http://lostprophet.magyaritasok.hu
Ardea
Na, készen vagyok a GTA IV BOGT rám osztott részével is. A TWII magyarítás tesztelés kb. nálam még 2 hét.

Ezután pedig becsszó, hogy elsődleges feladatomul a Divinity 2 térképek elkészítését tűzöm ki! Smile

www.2worlds.hu
jenny
Kedves Andrea!

Sikerült végig vinni az alapjátékot. Autómatikusan tovább lépet a kiegészítőre a Flames of.... Ebben is egész jól állok, de kellene hozzá javítás. A lezárt részen van egy fa, melynek a küldetését teljesítve betudtam lépni a lezárt részbe. Ott egy kanyarban levő párbeszédes részt meghallgatva nem tudok tovább lépni. Semmi, csak a kamerát tudom mozgatni, mást nem. A játékból sem enged kilépni. Ez hiba, vagy én vagyok béna. Légyszíves segíts!

Ardea
Nos, kedves jenny!

A nicknevem Ardea (Gothic III. első városa, amit fel kell szabadítani az orkoktól...). Smile

És én személy szerint sajnos nem nagyon tudok segíteni, mert csak az alapot vittem végig, a kieget még nem toltam. De azt tudom, hogy van hozzá egy patch. Nem tudom, azt feltetted-e már, ha nem, azt valszeg javítja ezt a hibát.

www.2worlds.hu
jenny
Köszönöm,de nem találtam javítást. Sajnos végigjátszást sem. A tehetetlenség miatt kezd elmenni a kedvem a játéktól. üdv

Ardea
Írj egy püt LostProphetnek, hátha ő tud segíteni. Ő már többet foglalkozott a témával. Smile
Lehet, hogy most ritkábban jár erre, azért nem látta a kérdésedet.

www.2worlds.hu
Deniii
hali azt a 1.03 crack at nem tudja valaki elküldeni vagy linket adni lécci nagyon kéne kösz előre is

Ardea
Ha vki Deniii hozzászólására válaszolni akar, legyen szíves pü-ben intézni! Köszi Wink

www.2worlds.hu
Ezredes
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy mikorra várható a Dragon Knight Saga fordítás? + RESPECT

Lajszlo68
Szia Ardea.Ugyan az lenne a kérdésem mint az Ezredesnek.Piszokul megtetszett a játék,és szívesen tolnám tovább.Köszi.

Ezredes
Vagy valami új hír,amit még nem tudunk. + RESPECT

lostprophet
Úgyis kihírezzük, ha nekilátunk.

http://lostprophet.magyaritasok.hu
Ardea
Új hír például, hogy Lostprophet csinálgatja a magyar nyelvű végigjátszást a Divinity 2 alapjátékhoz az oldalán (térképekkel, sok-sok titokkal és tippel!) Smile

www.2worlds.hu
Elsozoli
Tudom sok helyen írták és válaszoltak is de....
Nekem nem megy a magyarítás,hiába telepítem a játékot patchelem,creckelem.Vagy nem indul vagy ha igen német nyelvü lesz.Ha valami kavarás folytán mégis elindulna magyarul akkor az első betöltésnél lefagy.
Valaki tudja pontosan mit milyen sorrendben telepítsek,csináljak?
Gép újrainditás és a többi is kéne,köszi.

Retek2010
Elsozoli!
Én azt tanácsolom, hogy vedd meg a játékot és akkor nem lessz bajod ezzel, mert az eredeti játékokkal a magyarítások 100%-ban működnek!Frown
Ez az én szerény véleményem, amúgy most szerencsétlenségedre sajnos tudom, hogy mi a baj, de tisztelem annyira ezt a fordítócsapatot, hogy egy crack-es, "lopott" játék használatában ne segítsek...
Énis csináltam korábban ilyet... 1-szer és meg is bántam mert semmi értelme nem volt, ha valamire nincs pénzem akkor gyűjtök rá és kivárom míg meglessz rá a kes...
Ha meg annyira nem érdekel ez a játék, hogy kiadj érte, akkor ne játsz vele....
most az ára eléggé "jó" 8-9 ezer körül mozod, de egy ilyen jó játék megér ennyit! (főleg ha még jó minőségű magyarításal is játszhatod)
Szerkesztette: Retek2010 - 2011-07-24 - 22:00

Ardea
Öhm... Retek2010, nagyon köszönjük, hogy így kiállsz mellettünk. Ez tényleg szívmelengető.

Most csupán az a gond, hogy ennek a játéknak az eredeti verziójával sajnos NEM megy a fordítás, mivel a SECURom megakadályozta a dolog kivitelezését. Így tehát ennél a játéknál kivételesen kénytelenek vagyunk a nem hivatalos verziót is támogatni.

Elsozoli: Olvas el LostProphet oldalán a leírást, ott minden részletesen megvan. Ezen a címen találod a lap alján:

http://lostprophe...iv2_adatok

www.2worlds.hu
Retek2010
Akkor ilyenkor most mi van, mert nekem 100% eredeti a játék a kiegészítéssel együtt, a kieg. ugyebár nem (mert most készükl) de az alapjáték nálam semmi gond és hiba nélkül fut magyarul???????
És akkor most...Elsozoli bocsánatot kérek tőled a nagy lerohanásért, erről sajnos nem tudtam, mert nálam ez működikkkFrown.....boccsCool

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragons Dogma Dark Arisen
11%

Maffia III
50%

Elkészült:

Dragon Age: Inquisition GOTY

Assassins Creed Chronicles

Crysis 3

Fallout New Vegas