2021. 04. 14. - 10:44
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Venetica
-> Dragon Age: Inquistion
-> Dragon Age: Inquisit...
-> Mi lesz a kvetkez ...
-> Dragon's Dogma Dark ...
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a kvetke... [1016]
-> GTA 4 magyarts [645]
-> Dragon Age: Inqui... [446]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity Original... [410]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Tintahal Műhely - kreatív, játékos, művészeti workshopok

Felhasználók
-> Online vendégek: 1

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,106
-> Legújabb tag: Oppyvett

Dragon Age: Inquisition hibabejelent
totya
02:

"elhomlyostva eltted egy rvid tvot"

A mondat egszben rtelmetlen, nem az a lnyeg hogy egy rvid tv homlyosul el, hanem egy msik dimenziban (Homlyban) halad elre a varzsl.

Azaz, kb.:

"A mgia hullmai a Homlyon t elre sodornak pr lpsnyi tvon."

----
Kszi, nem pont gy, de javtottam.

Szerkesztette: Ardea - 2020-11-09 - 09:58

totya
03:

"Miutn az r tovbbmegy, a n leguggol s felrajzolja a jelet egy storrdra"

rtem n hogy a kldets nevben sz van krtajelekrl, de olvass kzben nem annyira egyrtelm (milyen A jel?), szval pontostsunk a trtnetben, nem kr enni:

"Miutn az r tovbbmegy, a n leguggol, s krtval jelet rajzol egy storrdra"

----
A hadmvelet lersban rszletesen lerjk, hogy nz ki pontosan ez a bizonyos jel. Nem akrmilyen jelet rajzol fel, hanem AZT a jelet. Marad.

Szerkesztette: Ardea - 2020-11-09 - 10:05

totya
04:

"A katonk az mondjk, az inkvizci tagjai. Segtenek a Vrsk kzelben tanyz meneklteknek."

Szerintem ez egy mondat.

"A katonk az mondjk, az inkvizci tagjai segtenek a Vrsk kzelben tanyz meneklteknek."

----
A pont kell. A katonk az inkvizci tagjai. s k segtenek. Nem a katonk mondjk, hogy az inkvizci tagjai segtenek. Marad.

Szerkesztette: Ardea - 2020-11-09 - 10:07

totya
05:

Ht ez minden, csak nem "kerek".

Bonyoltja a dolgot hogy kovcsolt pajzs, teht hogy melyik tervrajz alapjn generlta automatikusan a jtk, az mr passz (majd egy hetes kpernyments).

----
Sajnos ez egy "generlt" nv. Kln van a Hrt s kln a Kerekpajzs (Round Shield az angolja is). Azrt nem nylok hozz, mert ha meg mgis kerek az a pajzs, akkor meg az lesz a baj... Van nhny ilyen hiba. :-(

Szerkesztette: Ardea - 2020-11-09 - 10:14

totya
06:

Taln ez a leginkbb irritl hiba eddig. Eleinte nem is rtettem mi van. A baj az, hogy a vdpajzs alatt alapveten pajzsot rtnk, ami fizikai dolog, ltalban a bal kz tartja. Itt meg valamifle edzettsget emleget, amit persze kpessgekkel lehet fokozni. Ez sima zavar szismtls.
Szerintem erre a fajta vdpajzsra ms szt kne kitallni. Bonyoltja a dolgot hogy van "vdburok" is ahogyan a kpen is ltszik.

Teht erre a kettre kne valamit kitallni szerintem hogy a vdpajzs maradhasson az, ami.

----
Rossz hrem van: ez gy fog maradni. /Ardea/

Szerkesztette: Ardea - 2020-11-08 - 07:14

totya
07:

Vannak ezek a mmorpg fle krkrs ignylsek, ezek egyike a "hajroncsok tkutatsa". Eleinte megzavart hogy semmit nem tallok ezeknl a roncsoknl, aztn rjttem ez egy bug. A barlangi vadsz eleve barlangban van, pamutot meg megint mshol lehet szerezni. Szerintem ez a jtk hibja, de taln a magyartssal finomtani lehetne valamit "melyek KRNYKT tkutatva"... passz.

----
Javtottam, de sztem tk mindegy. A krnykn sem tallsz pamutot. :-) Ez nem bug - k gy gondoltk, ez fantzia. :-)

Szerkesztette: Ardea - 2020-11-09 - 10:17

totya
08:

A kptalan vrosban ez az irnyjelz csak egyetlen helyet mutat magyarul, pedig hrmat kellene elvileg, ahogyan a tbbin is.

----
Nem ltom, mi a tbbi. De valsznleg azrt, mert az franciul van, s azokat gy is hagytam - direkt. :-) /Ardea/

Szerkesztette: Ardea - 2020-11-08 - 07:09

totya
09:

A rvid krvlasz itt megfelel az utna megjelen hosszabb szvegnek, viszont a hegyes fl lenyz r adott vlasza eltvedt valahol a messzesgben. Hogy itt mi a hibs, szerintem csak az angolbl derlhetne ki.

(Prblkozom hogy a kpek sorrendben legyenek kattinthatak - ami nem sikerlt, gyhogy jobbrl balra kell kattintgatni - cskoltatom a frummotort)

Szerk.: Idkzben rjttem hogy a hegyesfl (Sera) a megjelen szvegek alapjn enyhn szellemi fogyatkos, de taln egy egyszer krdsre nagyjbl odaill vlaszt kellene adnia.

----
gy van, Sera egy gyerek szellemi szintjn van, de azrt vannak j megltsai. Most meggrem neked, hogy amikor ehhez a beszlgetshez jutok a felvett s mg ellenrizend videimban, akkor gyis sorrl sorra, mondatrl mondatra t fogom rgni ezt a prbeszdet is. Biztos, hogy lesz benne tbb hiba s rtelmetlensg is, ehhez nem elg ez a hrom kp.

Kieg.: Sera felvtelekor az sszes prbeszdopci s lehetsg vgigcsekkolva, javtva, ahol kellett. Nem volt egyszer "rtelmesteni", de elvileg gy mr j lesz, amennyire a karakter rtelmi kpessgei engedtk. :-)

Szerkesztette: Ardea - 2021-01-30 - 08:02

totya
10:

A "Folytasd" elg halovny nmagban, n els krben a "mondd tovbbra" asszocilnk. A kpek alapjn ( "hagylak tovbb dolgozni" ) a rvid krkrds inkbb: "Folytasd a munkd"

Itt is a frum rezidensen valamirt megcserli a kpek sorrendjt.

----
Konzisztensen lesz az... :-)
De amgy javtottam.

Szerkesztette: Ardea - 2020-11-09 - 10:22

totya
11:

Kis finomsg, de agyba-fbe vltogattam a vlaszttrcst hogy elcsaljam azt a listt - eredmny nlkl. Aztn jobban figyelve kihallottam a "there"-t (OTT) ami a fordtsbl igencsak kimaradt, s meg is lttam a listt az asztalon. Smile Szval:

"...Az asztalon van egy lista a gygynvnyekrl, melyekre szksgem lenne."

----
A lnyeg javtva.

Szerkesztette: Ardea - 2020-11-09 - 10:24

totya
12:

Isten ments hogy minden "rdekes" knyvet elolvassak, de legalbbis kinyitom ket. A kpen levt az rus bal oldaln (Orszgelve/Vrsk) nem tudom elolvasni, mert rkattintva nem jelenik meg semmi, majd kis id mlva megjelenik hogy "j kdexbejegyzs: Kartell". Egy hasonl esetre emlkszem korbbrl.

----
s ez gy lesz is mg nhny esetben. Ezt a jtk csinlja gy. /Ardea/

Szerkesztette: Ardea - 2020-11-08 - 07:14

totya
13:

Valszn elrs "sebzsT kap" ?

----
Igen, egyszer hiba. Javtva.

Szerkesztette: Ardea - 2020-11-09 - 10:25

totya
A 06-oshoz alrt rossz hrre egy kis kiegszts, megnztem mivel kvncsi voltam, mind a mgikus "vdburok", mind a "vdpajzs" ugyangy van jellve a jtkban, lsd kpek.

Teht voltakpp ezek ugyanazok (nincs is sok rtelme gy), de ennyi ervel akkor a konzisztencit is fegyelembe vve lehetne "mgikus vdburok" s "harci vdburok", s akkor a vdpajzs (pajzs) maradhatna az ami. Smile rtem hogy rossz hr meg minden... Mr megszoktam amgy hogy a legzavarbb dolgok maradnak. (itt egy gondolkod szmjli - ha lenne ilyen).

-----
Amgy nem ugyangy jellik. Ez mindkt kpen a vdburok. A vdpajzsnl ezstszrke, rzstos svok plnek fel az leter vonalon. Pl. a kevlysgdmonoknl, vagy a harcosoknl (ld. Cassandra).
Ht, az let mr csak ilyen nyomi, hogy a "legzavarbb" (kinek? - minden viszonylagos) dolgok maradnak. /Ardea/

Szerkesztette: Ardea - 2020-11-09 - 06:59

totya
Egy kis sszefoglal, ezekre a hibkra tbb megjegyzsem nem lesz.

A 01-es indokval nem rtek egyet, mivel a msik opci a "katonkkal harcolunk" ahol nyilvnvalan szintn meghalhatnak katonk, teht rtelmetlen a "vesztesg" mint fogalom (katonkra rtve), de lezrtnak tekintem.

03: lehetsges, nem emlkszem.

04: Nem lehet j ahogy mondod, mert gy nem kezdnk egy elbeszlst hogy "A katonk az mondjk, az inkvizci tagjai." Milyen katonk? Smile Hol? Mirl van sz? Nincs bevezets. Ezrt is reztem hogy rossz valami a mondatban, s prbltam javtani. Ha gy van ahogy mondod, kb. gy kne kezddjn a szveg hogy rtelmes legyen:

"Katonk tntek fel a krnyken, azt mondjk, valami inkvizci nev szervezet tagjai. gy tnik, segtik a Vrsk kzelben tanyz meneklteket... stb."

09: Az rtelmi fogyatkossgban egyetrtnk gy ltom, viszont ksbb volt egy beszlgetsem vele a tborban (trs beszlgets), ahol a vlaszai viszont korrektek voltak. Teht akkor azokat is kiss "fogyatkoss" kne tenni a konzisztencia vgett - tudom nem egyszer.

06: utoljra: A szismtls hiba, teht nyilvn zavar. Most ismt kiprbltam Cassandrval is a csatakiltssal, de megint csak kk fehr lett a sv. Hogy nlad mitl rzstos azt nem tudom Smile Hibs a monitorod? Smile

----
Ha kicsit jobban rnagytasz a kpre (mrmint az eredetire, amit ksztettl), akkor Cassandrnl ltszik, hogy a kk sv alatt ott vannak a rzstosak. Ha a mgusod aktv kpessgei kzl kiveszed a vdburkot, akkor nem fogja azonnal rvarzsolni mindenkire, s ltni fogod a klnbsget.

----

Kszi a reaglsokat!
Szerkesztette: Ardea - 2020-11-09 - 18:01

totya
14:

Na itt sajnlom hogy nem ltom az angolt... vaktban tapogatzni...

Az utols mondatnak ( 14 b ) akkor ltok rtelmt ha a vge: "... nem volt neve" / "... nem tudtuk a nevt".

----
Javtva.

Szerkesztette: Ardea - 2020-12-22 - 09:09

totya
15:

A kovcshoz biztos az "Altemplom" nev ajtn keresztl jutunk el? (Lehet, de nem logikus).

----
gvr altemplomban kapott helyet a kovcsmhely. Igen, biztos.

Szerkesztette: Ardea - 2020-11-09 - 20:35

totya
16:

Kivtelesen krkrds, ami nem illik annyira oda (ez biztos tl gyors volt).

Mesbe ill volt elkldeni a kpeket, az egyik kpre (jpg) rezidensen azt mondta a frum hogy nem engedlyezett fjlformtum.

----
Szerintem tovbbra is a konzisztens szra gondolsz... :-)
Ezt majd megnzem alaposabban, amikor a sajt videk visszanzsnl, amikor odajutok. Akkor jobban ltom a teljes beszlgetst.

---
Nem illene oda a konzisztens, esetleg ami szba jhet az a "konzekvensen" Smile
Szerkesztette: totya - 2020-11-10 - 18:07

totya
17:

Rkaptam a "tesztelsre", itt nem rtem hogy jn ide az hogy "aljas". Az aktulis trtnetet biztos kvlrl fjod mr.

----
Ennyibl nem tudom kitallni, majd csekkolom, ha odajutok.

Szerkesztette: Ardea - 2020-12-22 - 09:11

totya
18:

Httrbeszlgets a vrban (az j menedk).

Az "ilyen knny" inkbb "Ilyen knny lenne?"

Ami szemet szrt az az utols "gyztnk". Legutbb nemhogy nem gyztek, hanem majdnem elpusztultak. Szval nem tudom mi a "gyztnk" AIN.

----
U.a., mint elbb. Majd megnzem, s javtom szksg szerint.

Szerkesztette: Ardea - 2020-12-22 - 09:12

Fiddler
-

----
Kszi, javtva.

Szerkesztette: Ardea - 2020-12-22 - 09:13

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragons Dogma Dark Arisen
30%

Maffia III