2022. 06. 25. - 07:39
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Dragon's Dogma Dark ...
-> Maffia III
-> Risen
-> Dragon Age: Inquistion
-> Kingdoms of Amalur: ...
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a kvetke... [1022]
-> GTA 4 magyarts [645]
-> Dragon Age: Inqui... [454]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity Original... [410]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

TheGamers - A Magyar Gamer Közösség

Tintahal Műhely - kreatív, játékos, művészeti workshopok

Felhasználók
-> Online vendégek: 1

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,110
-> Legújabb tag: BuraiJanos

Dragon Age: Inquistion
Ardea
Igen, sajnos jl szmoltl. Smile
Kb. 1 v, mire ezt befejezem, s a tesztels is tbb hnapos lesz, mert nagyon sokrt, szertegaz a jtk.
s egy rszt n mr most tesztelgetem, amennyire tudom, hogy azzal is elrbb legynk.

Pocok123
Gratullok az eddigi munkdhoz s remlem lesz erd a tovbbiakhoz. Ahogy n ltom nagyszeren haladsz ksznm a kitartst. Smile

Kukucsmarci
Ardea rta:

Igen, sajnos jl szmoltl. Smile
Kb. 1 v, mire ezt befejezem, s a tesztels is tbb hnapos lesz, mert nagyon sokrt, szertegaz a jtk.
s egy rszt n mr most tesztelgetem, amennyire tudom, hogy azzal is elrbb legynk.

Sebaj 2019 Karcsonyn mr magyarul jtszunk vele!Wink
Mindenem a kisfiam s a szmtgp!

Ardea
Tovbbra is ksznk mindenkinek mindent - fleg a trelmet.
Hogy egy kis j hrrel is meghlljam a kitartsotokat: tllptem a 35%-ot. Ez most konkrtan az sszes gvrban s Menedkben fut prbeszdet, beszlgetseket rinti - ezek lettek most kszen (11.767 sor). Ha gy lesz idm, akkor majd csinlok egy kis videt ezekbl is, lehetleg nem tl spoilereset. Smile
Most jn mg egy 2.000 soros patch szvegfjl, aztn vgre nekilthatok a szveg oroszlnrsznek, vagyis a kzel 70 ezer soros fjlnak. Smile

Kukucsmarci
Ardea rta:

Tovbbra is ksznk mindenkinek mindent - fleg a trelmet.
Hogy egy kis j hrrel is meghlljam a kitartsotokat: tllptem a 35%-ot. Ez most konkrtan az sszes gvrban s Menedkben fut prbeszdet, beszlgetseket rinti - ezek lettek most kszen (11.767 sor). Ha gy lesz idm, akkor majd csinlok egy kis videt ezekbl is, lehetleg nem tl spoilereset. Smile
Most jn mg egy 2.000 soros patch szvegfjl, aztn vgre nekilthatok a szveg oroszlnrsznek, vagyis a kzel 70 ezer soros fjlnak. Smile

Mi trelmesek vagyunk, neked kvnok sok kitartst! Grin
Mindenem a kisfiam s a szmtgp!

Ardea
Ht, most kicsit megint belassultam. A munkm miatt sem rek r annyira, radsul az a ktezeregynhny soros fjl, amit most fordtok egy bizonyos "textpatch" fjl, s majdnem minden sora szerepel a nagy szvegfjlban is - teht prhuzamosan keresglnem kell benne, s egyszerre fordtani, hogy sszhangban legyenek. Smile
De folyamatosan dolgozom rajta. Smile

nulladik
kitarts

Ardea
Kitartok. Smile
Kzben beptettem a jtkba jabb nagy kteg ktszeresen lektorlt kdex szveget is. Mr csak a terepasztal kldetseket vrom vissza a msodik lektortl.
Remnyeim szerint, mire megleszek a textpatch fordtssal (tl vagyok a feln), azokat is megkapom, beptem, s nekieshetek vgre az utols RIS fjlnak. Ez egy nagy lps lesz a fordsban. Grin

Immortal
Na most,hogy bejelentettk a Dragon Age 4-t.Kszlhetsz a kvetkez jtk forditsra Grin (igaz,hogy mg a Inquisition be se fejezted)

Ardea
No, ht megnztem, hogy mi is volt az a "bejelents".
Valjban nem "jelentettek be" semmit, csak nyugtatgattk az embereket, hogy "igen, kszl a DA 4. rsze". Kiszrtk az emberek szemt egy 58 msodperces semmitmond teaserrel, s szevasz.
Ebbl arra kvetkeztetek, hogy min. 3 v (egybknt a PC Guru is 2021-re saccolja a kiadst), mire ebbl lesz valami kiadhat jtk, s inkbb 4 v, mire kiadjk az sszes DLC-t hozz.
Addig n szpen elkszlk ezzel, megcsinlom a magyartst a Dragon's Dogmhoz, s ha unatkoznk, taln mg a Divinity Original Sin II is belefr. Grin
De ez mg a jv zenje. Smile

Zeuretryn
35% az nagyon j, szpen nvekszik a szzalkjelz, ksznjk s kitartst! Smile

Viszont lenne egy krdsem:
Mintha rgebben lett volna rla sz, de nem talltam meg itt a frumban. Csak az alapjtkkal is fog mkdni, vagy csak DLC-stl - mindenestl? Mert akkor originen elkezdem figyelni az akcikat a dlc-kre.. mr ha szokott lenni) Grin

Ui: Ez esetben n akkor remnykedem, hogy minl ksbb fog megjelenni a DA 4. s sok unalmas idd lesz Grin
Mr csak a DOS II miatt is. Az els rsz utn nagyon j volna azt is magyarul. De majd ahogy rzed vagy idd engedi. Smile

Ardea
Mivel mg van kb. 1 v, mg befejezem, egyszer csak lesz lehetsgem letesztelni, hogy pl. a Delux verzival is mxik-e majd a magyarts.
Mindenesetre azrt csak figyeld az akcikat, klnsen amit a DAI GOTY verzit illeti, mert azzal egszen biztosan menni fog. Smile

Ardea
Update: Tegnap este befejeztem a terepasztal kldetsek beptst is a nagy szvegfjlba - ezzel minden Kdex s ahhoz hasonl terjedelm lers mr le van fordtva s lektorlva. Mivel sorok szma alapjn nem sokat ugrasztana az llapotjelzn, ezrt az tovbbra sem vltozik.
Most mg van kb. 600 sorom egy "kisebb" szvegfjlbl - s aztn jn az utols nagy futam: a Maraton. Smile

Karcsony eltti csoda: a nagytakarts mellett mg sikerlt befejeznem ezt a szvegfjlt is. Ez azt jelenti, hogy nekilthatok a gigantikus utols fjlnak!!! Grin
Szerkesztette: Ardea - 2018-12-21 - 22:44

gothic76
Boldog karcsonyt mindenkinek.Wink

Red Tiger
Sziasztok. Tudom ez a fordts oldala, de mivel a jtknak sehol nincs magyar oldala megkrdeznk valamit. Vannak a vrosokban zrt hzak. Valami perket emleget ha nyitni akarom. Gondolom kulcs kne neki. Hol tallom ket?

Ardea
Nyugodtan krdezhetsz ilyesmit is, nem csak a fordtssal kapcsolatos dolgokat. :-)

Amikor egy zrt ajthoz lpve kis kulcs ikonja jelenik meg, az azt jelenti, hogy a csapatban kell lennie egy zsivnynak (lehetsz te is), csak tudja kinyitni. Ha pedig mg sem, akkor a szerzett Inkvizcis pontokat elkltve megszerezheted a Mestertolvaj opcit, s ennek hatsra a csapatodban lv zsivny ki tudja nyitni a legbonyolultabb zrakat is.

Vannak helyek, ahol pl. egy "repedt pajzs" lthat - rendszerint falakon - ezeket csak harcosok tudjk bergni. Ha pedig "varzsplca" ltszik, ott csak egy mgus tudja energival pl. eltvoltani a trmelket, vagy felemelni a hidat stb.

Red Tiger
Akkor elmondand melyik kutats kell az inkvizcitl? -perk- az angoltudsommal az 1-rt is knyrgnm kne.

Ardea
Nos, ennek a kpessgnek a neve: Deft Hands, Fine Tools.
Akkor vlik elrhetv, ha a Secrets kategriban 4 pontot "elkltesz". Most nem vagyok otthon, gy nem tudok neked javasolni, hogy melyik msik 4 kpessgre rdemes klteni. A listban az els kpessgre biztosan, az mindig hasznos.

A zsivny tagok pedig: Sera, Varric, Cole. Ha te nem zsivny karakter vagy, akkor kzlk vigyl valakit, s amikor az ilyen ajthoz rsz, vlaszd ki az karaktert, s kattints az ajtra.

Ardea
Tettem fel nhny j kpet a DAI galriba. A tervem szerint majd mg 1-2 videt is tltk fel vmikor a kzeljvben...

Katt ide a Galrihoz!

Inuyasha
Valahol azt olvastam, hogy a DAI konzolhoz kszlt, s PC-n is jobb, ha kontrollerrel kezeli az ember, nem egrrel. Tnyleg gy van? Melyik gamepad-et ajnljtok?

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragons Dogma Dark Arisen
Tesztelés alatt

Elkészült:

The Esoterica: Hollow Earth

Dragon Age: Inquisition GOTY

Assassins Creed Chronicles

Crysis 3

Fallout New Vegas

Divinity Original Sin - Enhanced Edition