2021. 10. 21. - 13:13
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Dragon's Dogma Dark ...
-> Kingdoms of Amalur: ...
-> Crysis 3
-> Mi lesz a kvetkez ...
-> Maffia III
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a kvetke... [1022]
-> GTA 4 magyarts [645]
-> Dragon Age: Inqui... [448]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity Original... [410]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Tintahal Műhely - kreatív, játékos, művészeti workshopok

Felhasználók
-> Online vendégek: 2

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,108
-> Legújabb tag: athor0826

Divinity Original Sin - Enhanced Edition
Ardea
Azrt tehetnl egy prbt. Mert ha ezt jl s alaposan vgigcsinlod, lenne ms projekt is, amihez szksgem lesz majd j tesztelre. Smile (Pl. DAI, DDDA)
Eddig a hsz-eidben igen csekly mennyisg hibt fedeztem fel, ami mr j jel. Smile
Ha mgis rdekelne, s megprblkoznl vele, krlek, rj nekem egy privt zit, vagy egy e-mailt.

DeadKnight
Pedig "azokra" annyira nem figyeltem Grin
(Rendben szlok ha gy alakul)

Kukucsmarci
93%! Jeeee! Hajr-hajr! Nagy vagy! ;-)
Mindenem a kisfiam s a szmtgp!

Ardea
Mg 941 sor. Smile

Majd prblok egy kis meglepetst a vgn mg feltenni, mieltt megkezdjk a tesztelst, de nem tudom, sikerl-e.

nulladik
llok rendelkezsedre a tesztelshez Smile

Sagitarion
n is hadd teszteljek knyrgm ! Mr megtettem a jtkot s teleptettem is !

Ardea
Nulladik: amint tesztelsre ksznek ltom a szveget, rni fogok. Smile
Amgy muszj leszek elre menni a jtkban, mert jelenleg nagyon sok bna kis hiba van benne (pl. harci napl, sszefggstelen vlaszok), amit mg tesztelsre is szgyellnk kiadni. Grin

Sagitarion: helyesrs?! A gondom az, hogy elssorban jl kell tudni helyesen rni. A jtkban nincs helyesrs ellenrz. Nem elg az rtelmetlen/kvetkezetlen szvegeket kiszrni. s vgl az sem rt, ha valaki beszl angolul (br ez nem elfelttel), mert van, mikor ki lehet hallani, hogy rosszul fordtottam valamit, s akkor azt is tudom javtani.

Obstruction
96% Shock 941 sor? ez hamarabb ksz lesz mint n gondoltam volna Smile gy saccoltam magamba, hogy sz vge, de ez tuti elbb ksz.Kitartst! A tesztelsben remlem DeadKnight is besegit mivel minl tbb a tesztel mi is annl hamarabb jtszhatunk vele vgre magyarul.Nektek hla.

Ardea
Ht, maga a fordts lehet, hogy hamarabb van ksz, de nem tudom, a tesztelk hogy rnek majd r... Smile Knnyen lehet, hogy valban sz vge lesz belle. De sz biztosan.

Sagitarion
Csak itt ijen furcsa a helyesrsom a francokat rdekli hogy irnak az emberek az interneten ! Mrt vagy ennyire szkltokr Ardea ? s n aktiv tesztel lennnk nem csak a skyimban is voltam tesztel a fallout 4 forditsban is mindig kldk kpeket a forditoknak hogy ha olyasmit ltok ! Mindent beleadnk krlek adj egy eslyt

nulladik
ijen=ilyen
irnak=rnak
mrt=mirt
szkltokr=szk ltkr
fordtoknak=fordtknak

aligha lennl alkalmas a feladatra... a vesszk hinyrl, s a mondatszerkesztsrl mr nem is beszlve...

Ardea
hm... nulladik, sztem ezeket a hibkat direkt rta bele. Smile

Sagitarion: Nekem inkbb a vessz hibk tntek fel, meg hogy szkzt hagysz a felkiltjel eltt. Az a baj, hogy pont ilyen hibkbl is akad a fordtsban, s ha gy rsz, akkor aligha tudod szrevenni ezeket a szvegben. Mg n is rengeteg ilyen hibt szrok ki mr most. Smile
Egybknt meglehet, hogy szk ltkr vagyok, s makacs is. Ezrt nincs nlunk nylt tesztels se. s ezrt maradok soxor egyedl a fordtsokkal is. Smile

nulladik
ja rttem mr szoval ez ijen hje polyn akart leni

seprioth01
Szia Ardea!

Ha van mg szabad hely tesztelsre akkor szivesen jelentkeznk!
Nos,eddig csak koreai sorozatoknl segitettem be tesztelni de gondolom nagy klnbsg nincs a kett kztt.Na j,ezt nem gondoltam azrt komolyan mert tudom hogy itt sokkal tbb a szveg.Szval minsgi szvegjavts,helyesìrs-ellenrzs,nyelvi stìlus odafigyelst tudok a munkm sorn nyjtani! Tovbbi szp napot,szp htvgt!

seprioth01
Valamirt a helyesrs,stlus szavakat nem szereti az oldal.Grin

Ardea
Az oldalnak semmi baja ezekkel a szavakkal. Smile

Viszont, hogy kvetkezetes legyek: tovbbra sem rtem, te pldul hogyan tudnl odafigyelni olyan hibkra, amivel tele van az a kt hozzszlsod is, amit most ide rtl. Bocsnat, ha ezt tl nyersen fogalmaztam, de n gy gondolom, hogy ha valaki nem tudja a vesszket, a szkzket kezelni, a jtkban sem fogja szrevenni az ilyen tpus hibkat.

Ardea
Jelentem, kevesebb, mint 200 sor van htra. Grin

JuravielIhuanBedvin
Sziasztok!

Ksznjk, hogy fradtok , foglalkoztok vele. Smile

Azt szeretnm krdezni, hogy a Good Old Games-es vltozattal is mkdni fog? Vagy Steam vagy mg inkbb dobozos vltozat kell hozz (mrmint az eredeti dobozos frisstse EE-re)?

Mert n GOG--on vennm meg idvel. Smile

A vlaszt elre is ksznm! Smile

Ardea
Nos, annyi bizonyos, hogy a Classic verzival (most mr gy nevezik) nem fog mkdni, mert az Enhanced Editionnl sokkal nagyobb a szvegfjl.

Elvileg mkdnie kell a vsrolt GOG-os verzival, mert a tavaly prilisi frissts (steamen) eltt mg a kt szvegfjl megegyezett. Sajnos, mivel idnknt a GOG s a Steam eltr mdon frisstenek, ezt nem tudom garantlni addig, amg ki nem prbljuk.

Esetleg ha van olyan, akinek mr most megvan a GOG-os verzi (vsroltban!), az rhatna nekem, s ha elkldi a szvegfjlt (megmondom, melyik az), tudom ellenrizni.

Vagy ha van, akinek dobozos van meg, s frissti az EE verzira, az is rhatna, hogy minl tbb platformon tudjuk csekkolni.

Ksznm!

Ardea
me egy kis meglepets!

https://youtu.be/...

(Elg szrny minsgben van, mert ms belltson maradt a felvevm, s a YT is csak 720-ban tette ki, de azrt a lnyeg ltszik.) Grin

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragons Dogma Dark Arisen
65%

Maffia III
60%

Elkészült:

The Esoterica: Hollow Earth

Dragon Age: Inquisition GOTY

Assassins Creed Chronicles

Crysis 3