2021. 10. 21. - 14:33
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Dragon's Dogma Dark ...
-> Kingdoms of Amalur: ...
-> Crysis 3
-> Mi lesz a kvetkez ...
-> Maffia III
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a kvetke... [1022]
-> GTA 4 magyarts [645]
-> Dragon Age: Inqui... [448]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity Original... [410]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Tintahal Műhely - kreatív, játékos, művészeti workshopok

Felhasználók
-> Online vendégek: 1

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,108
-> Legújabb tag: athor0826

Divinity Original Sin - Enhanced Edition
Ardea
Nem hiszem, hogy akkora klnbsg lenne a DOS s a DOS 2 kztt. Hacsak nem a klnbz fajok miatti tulajdonsgok, ill. a karakterek reakcii miatt (faji klnbsgttel stb.).

Egybknt most vgeztem egy gyors kis szmtst, s a ksz magyar nyelv fjl kdok nlkl, de szkzkkel szmolva nett:
2.605.013 karakter
27.939 sor

Mindazonltal a DOS 2-ben azt figyeltem meg, hogy egyszerre sokkal kevesebb szveg van. Pldul egy karakter nem 6 sort beszl egyszerre, hanem mondjuk 3 2 sort. Szval szvegmenyisg kb. ugyanannyi lesz.
Ez viszont jval leegyszersti a fordtst, mert most a tesztelsnl ltom, hogy a rengeteg egyszerre kiontott sztmeg miatt tbbszr is benztem mr szavakat...

Ezrt vrom mr nagyon a DAI-t, mert ott a szvegvlts miatt eleve rvidebb sorok vannak. Haladsabb. Grin

Obstruction
Sziasztok
Lenne egy pr krdsem ezrt fel is teszem ket. Smile
Sikerlt minden problma nlkl elkezdeni a tesztelst?Lettek j tesztelk ? Ha lettek bevlnak?Tudtok haladni azzal a tempval amit kitztetek clnak?
Kszi a vlaszokat.

Ardea
Az a helyzet, hogy egyelre mg mindig n tolom az eltesztet. Nagyon sok a hiba, amivel mg tesztelsre sem lehet kiadni, mert aki nem tud angolul azt nem fogja szrevenni, s elakadst okozhat konkrtan a jtkban (flrerthet).
gy most a tesztelk rm vrnak. Hogy be fognak vlni, az biztos, mert mr korbban is bevltak - sokszor.
Kitztt temp meg nincs, mert mindannyian dolgozunk, gy estnknt jut csak r id, meg htvgn - mr akinek.
sz vgre taln meglesz - ennyit tudok mondani, ennyit mondtam mr korbban is.

Obstruction
Szia
Kszi a vlaszokat.A forditkat azrt krdeztem mert itt is volt kommentek kztt hogy lehet vllalja lehet hogy nem meg a youtubnl videnl is volt rla sz hogy esetleg besegit tesztelsnl fleg rjuk gondoltam.Az pedig vgkpp nem jutott eszembe hogy brkit is szmon krjek SORRY ha esetleg elz hozzszls gy jtt volna le.Csak rdekldm a projekt irnt s igy megint tbbet tudunk rla plusz ez igy egy kis helyzetjelents szmomra.

Ardea
n is bocs, ha egy kicsit tlreaglok. Mr vkonyodnak a ktlidegeim.
A mlt hten egy csomt kzdttem a weboldalaimmal, s azokrt, mert spammeltek (ezrt nincs most regisztrci se, majd ezt is meg kell oldanom).
Az is nyomaszt, hogy nem gy haladok a tesztelssel se, ahogy gondoltam, s rm vrnak a tbbiek (csendben, nem piszklnak Smile ).
Kzben meg mr fordtom a DAI-t, de arra sincs idm, hogy rendesen kitegyem...
Mea klumpa. Smile

Horvath12
Nem kell sietned egyszere csak egydolgot csinlj nem kell tulhalszolnod magad.A tesztelsen meg ne agodj szp lassan meg lesz az is kifogjuk birni sz vgig vagy esetleg tlig is szoval csak nyugotan s sok sikert a tovbiakhoz.

MoRT2195
Horvath12 rta:

Nem kell sietned egyszere csak egydolgot csinlj nem kell tulhalszolnod magad.A tesztelsen meg ne agodj szp lassan meg lesz az is kifogjuk birni sz vgig vagy esetleg tlig is szoval csak nyugotan s sok sikert a tovbiakhoz.

Nem felttlen j az, ha egyszerre csak egy dolgot csinl, mert akkor belefsul abba az egy projektbe. Egy id utn unalmas mindig csak egy jtkot fordtani llandan, kell egy kis vltozatossg.

Ardea
Most, hogy mondod... Smile
Egybknt tnyleg eddig minden nagyobb projektemnl volt vmi ms, kisebb fordts kzben, s gy folyamatban dolgoztam. Most voltak olyan idszakok, hogy egyszeren kptelen voltam nekilni a DOS fordtsnak, br minden adott volt hozz.

Azt hiszem, ebbl tanulva a DAI fordts kzben sztem beiktatom majd a TWII DLC-it. Az pont kapra fog jnni mindenkinek. Smile

nulladik
kitarts
Szerkesztette: nulladik - 2017-09-09 - 00:02

kazika
Elszr is gratullok, hogy ksz a fordts! Ksznjk szpen!!!
Mindjrt szept. 14 Grin, s indul az Original Sin 2 projekt Grin?

Ardea
Ha... ha... ha... Smile
Egszen ms projekt indult most, de azt biztos tudod. Vagy ha nem, ht valszeg holnap megltod. Wink

Ardea
SEGTSETEK nekem, lci!

Kellene nekem 2 db olyan - lehetleg rvid - talls krds, amire UGYANAZ a vlasz!
Plda:
1. krds:
- Mi az? Feldobod rzsaszn, s nem ltod visszaesni?
- A talpad.
2. krds:
- ???
- A talpad.

Nekem egyszeren nem jut eszembe ilyen, pedig a jtkban szksg lenne r. A jutalom az, hogy aki jt mond, az viszontlthatja majd a jtkban az tlett.

Elre is ksznm! Smile

nulladik
Se lba, se szrnya,
mg sincs sebesebb nla.
(id)

Amennyit elveszel tle,
annyival tbb lesz belle,
minl gyorsabban pereg,
annyival vagy regebb.
(id)

Jrni tud, br nincsen lba, egy lpst sem tesz hiba.
Szntelen az idt nzi, s minden perct szmon kri.
Az jt s nappalt sszeadja, s huszonngy rszre osztja.
(ra)

jjel-nappal krbejr,
Mgis mozdulatlan ll,
Rsze hrom mutat,
Kicsi, nagy s rohan.
(ra)

most hirtelen ennyi jutott eszembe

Ardea
Az ID!!! :-)))

Isteni! Kirly vagy! Ksznm!

Ez tkletesen illeni fog az Idk Vgezetbe! Grin
A feladatod, hogy tesztelknt majd meg is talld! Wink

nulladik
kirly! rlk, hogy tudtam segteni Smile

Anonymusx
A 2. rszhez tervezel magyartst csinlni?

Ardea
Ha szba is jhet, az csak a DAI s a DDDA utn lesz. Ami kb. 3-4 v. Grin
A Dragon's Dogmt mr korbban begrtem, csak "kzbejtt" a Dragon Age. s ht ez egyik se kicsi, ugyebr. Smile
Htha addig DOS II-bl is kijn egy Enhanced Edition, s akkor az jhet. De azt majd megltom, mert a szvege miatt ez egy nagy kzdelem volt nekem. Majd meg fogjtok ltni.
Nagyon sokan panaszkodtak a Lariannak, hogy iszony sokat beszlnek benne a karakterek, s nem voltak hajlandk vgigolvasgatni mindent - ami azrt volt gond, mert sok tmpontot nem ad a jtk, csak a prbeszdekbl tudhatod meg, mi a teendd, vagy hova kell menned. s mg a senki kis karakterek is 6-8 soros pofzsokat nyomnak le. Smile
Ezrt lett ez ilyen nagyon lassan kszen.
A DAI halads.

MoRT2195
"iszony sokat beszlnek benne a karakterek" - H ht az nem j. n olyan vagyok, hogy mindenkivel beszlek egy RPG-ben, akr tbbszr is oda megyek, htha mondd valami jat, s sokszor szoktak is. Mindig vgig olvasom a dialgusokat, de nha mr kezd sok lenni s elg unalmas tud lenni a sok olvasgats. Na ht kvncsi leszek r.
Amgy a 2. rsz teljes szinkront kap, gy az azrt picit feldobja a beszlgetseket, hogy nem csak nma csndbe csorognak az emberek.

Obstruction
Sziasztok n nztem errl a jtkrl tbb videt s stremet csak lestem hogy mennyi szveget lenyomnak nha az meg mg egy plusz dolog hogy egy bizonyos skillel az llatokal is lehet dumlni.Szval nem is csodlkozom hogy ennyi ideig tartott a fordts s a tesztels.

Ardea
Na ja. s kpzeld el, hogy a tesztelknek muszj lesz alapbl tudni az llatbart kpessget, s minden nyuszival, szarvassal, disznval, tykkal s patknnyal beszlnik kell majd. Grin
Va-va, mia, m! Grin

Egybknt a DOS is teljes szinkront kapott az Enhanced Editionben. gy van az, hogy soxor gy veszek szre fordtsi hibt, hogy a beszdbl kihallok valamit, amit kihagytam, vagy rosszul fordtottam. Smile

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragons Dogma Dark Arisen
65%

Maffia III
60%

Elkészült:

The Esoterica: Hollow Earth

Dragon Age: Inquisition GOTY

Assassins Creed Chronicles

Crysis 3