2021. 10. 21. - 14:01
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Dragon's Dogma Dark ...
-> Kingdoms of Amalur: ...
-> Crysis 3
-> Mi lesz a kvetkez ...
-> Maffia III
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a kvetke... [1022]
-> GTA 4 magyarts [645]
-> Dragon Age: Inqui... [448]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity Original... [410]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Tintahal Műhely - kreatív, játékos, művészeti workshopok

Felhasználók
-> Online vendégek: 1

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,108
-> Legújabb tag: athor0826

Divinity Original Sin - Enhanced Edition
Obstruction
Szia erre n is csak azt tudom mondani amit mr yt kommentben valaki megtett n is az elejtl fogva kvettem ezt a projektet akr csak Drakensangot vagy mg ugye lehetne sorolni.Kitartst a tesztelshez mr csak egy pr lps a cl.
"A Hunostok Team weboldalon kvetem az elejtl a fordts llapott.
Ezton is szeretnm megksznni a munkdat, az iddet, amit beletettl abba, hogy magyarul is jtszhassunk ezzel a nagyszer alkotssal. "

Ardea
s mg egy, kicsit "nagyobb" meglepets. (Mindjrt teszek ide mg egyet...)

https://youtu.be/...

Szerk.: s itt a msik:

https://youtu.be/...
Szerkesztette: Ardea - 2017-08-17 - 20:17

Sagitarion
Meddig tarthatt kb a tesztels ? Suli eltt ksz lesz ? Smile Pfft

Hungrande
n ugyan vgigjtszottam eredeti nyelven, de ettl fggetlenl kivncsian vrom a magyar verzit, de a lnyeg, hogy minden tiszteletem a fordt, brutl mel lehetett....

/respect

Obstruction
Sagitarion a tesztels 2 ht mlva kezddik szval biztos nem lesz ksz addigra.

Ardea
gy van. n mr rk/napok ta tesztelem, s mg mindig Cysealben jrok gy, hogy mg ki sem tettem a lbam a vrosbl, s mg mindig van tesztelend szveg/karakter a vrosban! Smile
s n mr lmombl felkeltve is tudom, hogy mit kell a jtkban csinlni. Nem lesz se egyszer, se rvid a tesztelse.
Taln sz vgre meglesz. Majd karcsonykor jtszotok vele. Smile

papszi
Nylt teszt nem is jhet szba? s mindenki annak a tudatban tlten le a fordtst hogy lehetnek benne hibk, de igazbl a tesztels utn is lehetnek benne, szval szerintem ez a tesztelses dolog picit rtelmetlen Sad

Ardea
s ha tudnd, hogy mg minden lenne rtelmetlen, ha n ezt a fordtst gy kiadnm...
Nem. Nlunk sosem volt szoks nylt tesztet csinlni.

Sztem nylt teszt nem ltezik - csak bta verzis fordts kiadsa. Azt mindenki leszedi, jtszik vele, s gyis csak az a nhny ember kld visszajelzst, aki egybknt is benne lenne a zrt tesztben. A tbbi csak vgigtolja, aztn mr el is felejti az egszet. s ha egyszer egy hibs magyarts kikerl a netre, azt mr onnan el nem lehet tntetni. Azutn sem, hogy kiadjuk a vgleges verzit. s akkor csak jn a szjtps, hogy milyen sz*r a fordts.

Mykee
Sziasztok

Nekem megvan a GOG verz eredetiben. Ha szeretnd tesztelni a szvegfjlt, csak jelezz vissza.
A verzszm 2.0.119.430 A
Szerkesztette: Mykee - 2017-08-22 - 17:00

papszi
s ha a vgleges tesztelt verziba is lesznek hibk? mert biztos hogy lesznek mert lehetetlen hibtlanul kiadni egy fordtst hiba nlkl, akkor megint jnne a szarozs a fordtsra. De gy elhzni szig egy tesztelst az tnyleg rtelmetlen s szerintem teljesen felesleges is, de ht ti tudjtok. s szerintem azt is figyelembe kne venni hogy a magyartsba az emberek nem a helyesrsi hibkat fogjk keresni, st szinte biztos vagyok hogy a jtk miatt teljesen t is fognak rajta szaladni...meg ht nem magyar szakos tanrok fogjk tolni ezt a jtkot Frown

Sagitarion
Te jo gg egszen karcsonyig tart a tesztels ? Ez ledbentett ! Ksz kinszenveds lesz addig !

Ardea
Csak azrt hborogtok, mert fogalmatok sincs, hogy nz ki a szvegfjl. Tjkoztatsul mondom: totl sszevisszasg. gy, amikor azt mondom, "rtelmetlen lenne" nhol a jtk, az gy is van. Nem csak helyesrsi hibk vannak benne. Mivel nincsenek a szvegfjlban sszefgg prbeszd sorok, gy nha teljesen rtelmetlennek tnhet a fordts.
gy is marad benne biztosan hiba (mindenfle), mert mg gy sem tudjuk 100%-osan tnzni s lefedni a jtkot, mert tlsgosan sok a varici. De legnpszerbb vonalat csekkoljuk.
A karcsonyt azrt mondtam, mert akkor lesz a legkzelebbi iskola sznet. Valszeg mr jval elbb meglesz, csak a dikoknak nem biztos, hogy lesz idejk/engedlyk jtszani.
s vgl: ha eddig kibrttok, ne vegzljatok mr engem! Tk egyedl nyomtam vgig a fordtst (az els 100 sor kivtelvel), s akrhogy igyekszem, sosem j senkinek. Kezd mr elegem lenni a nyafogsbl...

Pocok123
Kedves Ardea a tbbsg trelmesen figyel vr s nagyon kszni a munkdat, kitartsodat, nem akar belebeszlni a dolgodba, s megmondani mit hogyan csinlj.Grin
Pran nyafognak csak, de azokkal nem kellene trdni.Sad
A pr nyafog miatt el ne vesztsd a trelmedet s a kedvedet, csinld, ahogy szoktad s abba ne hagyd az istenrt, mi lesz velnk, ha mr te is abbahagyod.Shock

papszi
Ez nem nyafogs csak rtelmetlen az ilyen hossz tesztelsi idszak s ennyi, lnyegben pr hnapig mg el lesz hzva a semmi miatt...s nem hiszem hogy kell ide ez a gyerekes "jajjj nem kell nyafogni" duma Sad

gyurmi91
Egyetrtek Pocok123-mal.
A te fordtsod, szval csak akkor add ki, amikor tkletesnek rzed.

nulladik
lj mr le a htadra papszi...
ha valami nem tetszik akkor menjl vedd el szpen a googlefordtt, s ess neki a jtknak
ellenkez esetben frj a brdbe, s ne kvetelzz

Obstruction
Sziasztok
n szintn egyetrtek gyurmival,nulladikal s pocokkal.Trelem srcok!! Ardea eddig is igy csinlta s ezek utn is igy fogja.Nem hiszem el, hogy nem tudtok 2-3 hnapot vrni amikor a fordits mr 2016-04-25 ta kszl (vagy legalbbis a frum rsze ekkor lett inditva) teht tbb mint egy ve.Aki nem tud mit csinlni annak javaslom a Darkest Dungeon magyaritst amivel TRC a napokban lett ksz azzal kilehet birni ezt a kis idt.Neked pedig kitartst kedves Ardea most mr nem a tesztelshez hanem inkbb a kvetkez pr kommentelhz s kommentjhez Grin

Ardea
Ksznm a bkt szavakat. Ez jl esett. Tnyleg. Nem szeretem, mikor elszabadulnak az indulatok. Plne ilyenkor nem, amikor mr nem sok van htra.
Trelem mindenkitl. Igyeksznk, minden tesztel kszenltben tartja az ujjait a billentyzeten, s sztem igyekezni fognak k is, ahogy tudnak.
Azutn mindenki boldogan jtszhat, s nem fog elbukni egy kldetst sem a helytelen fordts miatt. Grin

nulladik
brki is legyen az a btor ember aki majd egyszer gy dnt, hogy lefordtja a Divinity OS 2 -t, ksse fel a gatyt/bugyit Smile

http://www.dsogam...-dialogue/

experto11
Baldura Gate 2 alapjtkba volt 1 milli sz.Nagyon durva.

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragons Dogma Dark Arisen
65%

Maffia III
60%

Elkészült:

The Esoterica: Hollow Earth

Dragon Age: Inquisition GOTY

Assassins Creed Chronicles

Crysis 3