2021. 10. 18. - 03:59
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Dragon's Dogma Dark ...
-> Kingdoms of Amalur: ...
-> Crysis 3
-> Mi lesz a kvetkez ...
-> Maffia III
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a kvetke... [1022]
-> GTA 4 magyarts [645]
-> Dragon Age: Inqui... [448]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity Original... [410]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Tintahal Műhely - kreatív, játékos, művészeti workshopok

Felhasználók
-> Online vendégek: 1

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,108
-> Legújabb tag: athor0826

Divinity Original Sin - Enhanced Edition
Ardea
Ht, ennek is nekilttunk... hossz lesz... Smile

nulladik
Grin

tehasut
s milyen feldls lesz, hogy nem kell szvni a szvegfjlok kinyersvel meg a grafikkkal meg a videkkal...Grin

Ardea
hm... ehhez azrt lenne nhny szavam, gy az els prblkozs utn (be akartam rakni az eddig elkszlt szveget, de mg nem sikerlt).
Br tny, hogy valszeg ezzel kevesebb mel lesz, mint a Whispered World-del. Smile

Szerk.: megprbltam jra, s aztn csak sikerlt. Tk jl nz ki az a nhny magyar mondat a DOS-ban. Smile
Szerkesztette: Ardea - 2016-04-25 - 21:43

Kukucsmarci
Ardea rta:

hm... ehhez azrt lenne nhny szavam, gy az els prblkozs utn (be akartam rakni az eddig elkszlt szveget, de mg nem sikerlt).
Br tny, hogy valszeg ezzel kevesebb mel lesz, mint a Whispered World-del. Smile

Szerk.: megprbltam jra, s aztn csak sikerlt. Tk jl nz ki az a nhny magyar mondat a DOS-ban. Smile

DOS-ban???? Hanyas, 6.22-es? Igazn frissthetnl mr legalbb Windows 3.1-re no! :-D

Vrom mr nagyon a fordts vgt, szvesen leszek tesztel, gog-os verzim van. ;-) Ltom nagyon jl haladsz a 14% az mr nagyon derk!

Ardea
Ht, az eddig projektekhez kpest a napi 100 sor elg lagymatag halads, de ht gy fest, hogy ennl ennyi az tlagom. Elg sszetett mondatok vannak. Egy nyomorult "Igen"-t nem brnak egy teljes, sszetett mondatnl rvidebben megfogalmazni. Smile
m a legnehezebb szvegeken mr tl vagyok (Bellegar, kvnsgkutak), most mr "csak" a kznsges dumk, meg knyvek vannak...
m a krlbell egy v tovbbra is ll a kezdstl szmtva...

Pocok123
n tudok vrni, mg mindig az id amibl a legtbb van nekem. Grin

yvorl
Szia, ksznm a fordtst.., tegnap lettem szerelmes ebbe jtkba s meg is vettem akciban a Steam-en.. Smile

Ltom a fordts szmll 18%, illetve rtad, hogy tesztknt/prbaknt be is illesztetted..., van r lehetsg, megolds, hogy ebben az llapotban hasznlhassam? Angolul elg normlisan tudok, de a fantasy-s szveg, azrt kicsapja a biztostkot nlam.. Smile

Nagy segtsg lenne, ez a 18% is.. A tbbit fordtanm jtk kzben.. Wink

dv

Ardea
Szia!
Nincs r lehetsg. n csak 100%-os fordtst adok ki. Nincs se alfa, se bta verzi. A tesztelshez pedig mr nagyjbl megvannak az embereim.
Sajnlom, de nlunk ez gy megy. Remlem, majd azrt kijtszod a magyartssal egytt is, ha az kszen lesz. Smile
dv
Ardea

yvorl
A szably az szably, ksznm. Smile

Addig, akkor "knytelen" vagyok Skyrim-mal jtszani.

Amgy, igazak a tesztek a jtkrl, hogy az angol tuds mrtkn tnyleg elbukhat, elakadhat a jtkban az ember?

Ardea
Ht, ebben n nem vagyok kompetens vlaszad. Smile
Viszont gy gondolom, hogy az ember akkor is elakadhat, ha tkletesen beszli az angol nyelvet. Mivel a jtk nem ad tl sok tmpontot, nha meg szinte semmit... n a vge fel az els jtknl 20 percig krztem egy helyben, mert nem tudtam, hogy jussak ki a Krylrik dagof emeletrl. Grin

Mindenesetre ha vkinek krdse van a jtkkal kapcsolatban, s nem tall r mshol vlaszt, itt is felteheti, igyekszem r vlaszolni. Smile

yvorl
Ez jl hangzik, elre is ksznm. Smile

J munkt s kitartst a fordtshoz!

Ardea
Mindjrt srva fakadok... Shock
Most lttam az egyik PC-s jsgban a Divinity Original Sin II-t. Gyorsan rkerestem, s valban: 2016. szeptember 15-n (azaz holnap!) jelenik meg!
Nem tudom, milyen lesz, de mg ennek a rsznek a fordtsval is iszonyat lassan haladok (a szoksos tempmhoz kpest), gyhogy nem tudom, hny v kell majd, hogy annak a fordtshoz sszeszedjem a lelkiermet. Smile

GothM4n
Ardea rta:

Most lttam az egyik PC-s jsgban a Divinity Original Sin II-t. Gyorsan rkerestem, s valban: 2016. szeptember 15-n (azaz holnap!) jelenik meg!
Nem tudom, milyen lesz, de mg ennek a rsznek a fordtsval is iszonyat lassan haladok (a szoksos tempmhoz kpest), gyhogy nem tudom, hny v kell majd, hogy annak a fordtshoz sszeszedjem a lelkiermet. Smile

Ne idegeskedj, foglalkozz vele! Ott lesz a Dragon's Dogma... Grin :M

Gabi
Nyugi idd lesz mert a pc guruban csak a btja van benne.

Kukucsmarci
Ardea rta:

Megjelens kb. 2017 v vge, gyhogy mg addig bven van idd az elsre is! Smile

Ardea
Te hol olvastad ezt? Mr megjelent 15-n. Smile
A II. rsz fordtsra azonban nagyon sokat kell majd vrni. Mg az els rszt is be kell fejeznem, illetve van mg egy-kt eddig be nem kalkullt fordts, ami ersen kitolja a DOS II magyarts elkszltt.
De nem is baj, ehhez is biztos lesznek majd mindenfle DLC-k, htha mire hozzjutok, megint lesz vmi kompletten sszerakott jtk, mint az Enhanced Edition. Smile

MoRT2195
Early Access-ben jelent meg. De ez mg nem a vgleges verzi, tartalmilag sincs minden mg benne ami a teljes alapjtkban benne lesz (nem a kln DLC-kre gondolok). A teljes/vglege 2017-ben fog megjelenni. Lehet nem is sok rtelme lenne gy fordtani, mert a szvegekben is valszeg lesz mg kavar.

Ardea
Ja, ezt nem vettem szre. Csak azt lttam a steamen, hogy mr megjelent, nem nztem, hogy milyen verzi. Smile

yvorl
Jesszus, de vrom mr a fordts vgt.. Grin Grin Gratula az 50%-hoz! Wink

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragons Dogma Dark Arisen
65%

Maffia III
60%

Elkészült:

The Esoterica: Hollow Earth

Dragon Age: Inquisition GOTY