2019. 11. 17. - 12:58
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Regisztráció

Regisztrációhoz írj üzenetet a Kapcsolatokon keresztül a kívánt felhasználónévvel és e-mail címmel!
Ha lehet, ne freemailes címről!
Bővebben...

Fórumtémák
Legújabb témák
-> Dragon Age: Inquistion
-> Mi lesz a következö ...
-> The Whispered World
-> Two Worlds II magyar...
-> Venetica
Legnépszerűbb témák
-> Mi lesz a követke... [972]
-> GTA 4 magyarítás [645]
-> Fallout New Vegas [428]
-> Divinity Original... [402]
-> Divinity 2: Ego D... [342]

Partnereink

Partnerünk és támogatónk a

The Gameres Hungary

Felhasználók
-> Online vendégek: 3

-> Online tagok: 0

-> Regisztráltak: 5,070
-> Legújabb tag: VassDani

Drakensang: The River of Time & Phileasson's Secret
sinobi
Smile Ha kérdésed költői volt és nem a nagyérdeműnek szólt akkor elnézést kérek. Én csak válaszoltam.Wink

Ardea
Nem költői volt. Tényleg érdekel, hogy érdekel-e még valakit a DS. De az eredményt már nagyjából leszűrtem én is. Smile
Neked kivételesen elnézem. Wink

www.2worlds.hu
Ardea
Amúgy most néztem át a szöveg végét. Van kb. 4500 sor, ami "darálós" (nevek, megnevezések), és kb. 120 sor, ami lassú (könyv, levél stb.), és kész is vagyok! Smile
Aztán jöhet a tesztelés...

www.2worlds.hu
nulladik
játékmehanikailag van valami különbség az első és ez a rész közt? harcrendszerben? nekem az első rész nem jött be, érdemes így ebbe belekezdeni?

Ardea
Nos, az első rész nekem se tetszett túlságosan. Ebben a második részben sokkal jobban kiegyensúlyozták a harcot, és kevesebb lett az unalmas kaszabolás. Erről külön is írtam a rövid játékismertetőben.
A története nagyon jó, a hangulata nagyon megfogott!
Maga a harcrendszer nem változott - ugyanaz a körökre osztott borzalom, de mégis vhogy könnyítettek rajta. Még én is elboldogultam vele, pedig az első részben már a farkasok is megöltek, de itt még ogrékkal is megharolctam...
Én amondó vagyok, hogy kukkants bele, és ha megfog, segíthetnél a magyarítás tesztben. Wink

www.2worlds.hu
nulladik
Ardea írta:
Nos, az első rész nekem se tetszett túlságosan. Ebben a második részben sokkal jobban kiegyensúlyozták a harcot, és kevesebb lett az unalmas kaszabolás. Erről külön is írtam a rövid játékismertetőben.
A története nagyon jó, a hangulata nagyon megfogott!
Maga a harcrendszer nem változott - ugyanaz a körökre osztott borzalom, de mégis vhogy könnyítettek rajta. Még én is elboldogultam vele, pedig az első részben már a farkasok is megöltek, de itt még ogrékkal is megharolctam...
Én amondó vagyok, hogy kukkants bele, és ha megfog, segíthetnél a magyarítás tesztben. Wink

Szólj majd, ha tesztelhető állapotban lesz a magyarítás. Szívesen segítek.

Ardea
Köszi! Smile

www.2worlds.hu
DeadKnight
Üdv srácok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy megvan az alap kiegészítő River of Time dobozosan. Ha jól tudom a dlc csak digitálisan jött ki. Szóval azt steamen kéne megvennem hogy meglegyen, viszont az működik egyáltalán a dobozossal? Hogyan lehetne megoldalni hogy az eredeti dobozosommal működjön a dlc is majd?

Ardea
Hú, azt hiszem, vhol olvastam, hogy a retail verzióra nem tehető fel a steam. Csak akkor lehet dobozosra feltenni, ha az is steames (pl. nekem a Skyrim van meg így, hogy az alapot DVD-ről fel lehetett tenni, aztán a többit meg rárakta a steamről).
Ha van rá igény, akkor talán meg tudjuk majd oldani, hogy lehessen választani, hogy csak az alapjáték legyen feltéve, vagy a dlc-vel együtt. Bár ez nyilván megbonyolítja a telepítést - főleg a térképek miatt, mert akkor ki kell válogatni őket...

www.2worlds.hu
DeadKnight
Retail? Ha jól tudom az tört verzió egy fajtája. Nem teljesen értem hogy jön ide. Az enyém eredeti dobozos, de nem steames, arra beszerezhető a dlc és ha igen működhet vele a fordítás? Vagy megkéne vennem megint csak steamesen?

Ardea
Nem, azt a verziót nevezik Retail-nek a játékoknál, amelyiket DVD-ről lehet feltelepíteni. A tört az warez. Smile
Hát, azt nem tudom, hogy lehet-e külön kapni a dlc-t. Én vettem egy retail verziót (Complete Edition), amiben benne volt a Dark Eye, a River of Time és a Phileasson's Secret, és az Amazonról kellett rendelnem, mert máshol nem lehetett kapni, vagy nem mertem máshonnan beszerezni...
Ám végül ezt elajándékoztam, mert nem volt hozzá jó a csítem, Smile és beszereztem a steames verziót.

www.2worlds.hu
gothic76
Szerintem jó játék nagyon élveztem mikor játszottam vele és várom a magyarítást.

shaw80
Alig várom hogy elkészüljön.Félre is raktam a játékot addig míg elkészül a magyarítás.Addig ott a Two Worlds 2.Előre is köszönöm a munkád.

Ardea
Már majdnem tesztelésre kész. Még én átellenőrzöm, hogy az alapvető marhaságokat kiszűrjem, Tehasut meg az alapvető helyesírási hibákat szűri ki célzott csekkolással, és aztán kezdődik majd a tesztelés, ami előre láthatólag 2-3 hónapot fog igénybe venni a tesztelők szabadidejétől függően. Smile
Tehát 2016. I. negyedévben várható vmikor.

www.2worlds.hu
Han Szolo
Jelenleg az alapjátékkal játszom, és rég szórakoztam ilyen jól. A kieg. játékot csak elindítottam, és pár lépést tettem meg, de kiléptem a játékból mert angol nekem nem megy (csak pár szót értettem meg). Éppen a napokban kerestem a neten magyarosítást. Nagyon megörültem, hogy lesz a kieg.-hez magyarosítás. Nagyon várom a megjelenést. Smile

Ardea
Miért? Az alapjátékhoz már van magyarítás? Vagy te most a Dark Eye-jal játszol?
A Dark Eye az 1. rész, a The River of Time a 2. rész (valójában ez egy előzmény történet), és ennek van csak a Phileasson's Secret kiegészítője.
Nemsokára kezdődik a tesztelés. Onnantól számítva kb. 2 hónap lesz a kiadásig.

www.2worlds.hu
Han Szolo
Igen, a Dark eye-vel játszom most. A The River of Time-ot csak kíváncsiságból indítottam el. Mivel angol, nem igazából értettem hogy mi is történés, azért hagytam abba, és inkább megvárom a honosítást, pedig kíváncsi vagyok milyen a története. A dark eye-nek kiválló a története. Csak nagyon sok benne a 2 dimenziós grafikai elem, és egy pár bug is benne maradt, de ez nem zavar. Egyátalán nem. A Phileasson's Secret akkor kezdődik el amikor a The River of Time-nak végigjátszottam? Valahogy kivárom... Smile

Ardea
Ha rákattintasz a jobb oldalon látható logójára, az átvisz az adatlapjára. Ott írtam egy kis "kedvcsinálót" a játékról, és néhány szót írtam a PS dlc-ről is.

www.2worlds.hu
Ardea
Ugyebár megkezdődött a tesztelés. Nulladiknak köszönhetően pedig kaptok most egy jó félórás ízelítőt a magyarított játékból! Smile

Játék bemutató videó

www.2worlds.hu
Obstruction
Sziasztok

Hogy halad a tesztelés ?

Üdv obs

Ugrás a fórumra:

Projektjeink

Készülőben:

Dragon Age: Inquisition GOTY
70%

Maffia III